line-free-calls-messages-apk-for-android

آموزش:ساخت لینک برای صفحه پروفایل برنامه لاین در اندروید

بنا به درخواست دوستان تصمیم دارم امروز آموزش ساخت لینک برای صفحه لاین در اندروید را توضیح بدم با گزارش آی تی همراه باشید.

برای اینکار بر موارد زیر نیاز داریم:

۱ ابتدا به برنامه لاین برید و در اونجا از بخش زیر qr code خود را پیدا و در گالری خود سیو کنید:

line–>more–>profile–>qr code–>save to gallery

۲ بعد از این کار به کافه بازار رفته  و یک برنامه بارکد اسکنر دانلود و نصب کنید پیشنهاد ما در این بخش برنامه Barcode Scanner که آن را در این لینک می توانید پیدا کنید.

۳ در این بخش از qr code  ذخیره شده در گالری یک پرینت تهیه کنید (البته در بعضی از نرم افزارهای بارکد اسکنر قابلیت خواندن از روی گالری وجود دارد اما من نرم افزار مفیدی در این بار پیدا نکردم اگر شما اپلیکیشنی در این مورد می شناسید آن در بخش نظرات به اشترک بگذارید)

۴ خوب رسیدم به بخش پایانی در این بخش نرم افزار بارکد خوان را اجرا و لنز دوربین را در مقابل کیو آر کد مورد نظر گرفته تا نرم افزار کد را شناسایی کند بعد از آن نرم افزار از شما می خواهد لینک مورد نظر را با یک برنامه باز کنید در اینجا شما از یک مرورگر وب استفاده کنید و لینک را باز کنید آدرسی که در مرورگر می بینید آدرس لینک صفحه پروفایل مورد نظر شماست آن را ذخیره و در هر کجا که خواستید از آن استفاده کنید.

اگر سوالی و یا روشی دیگر به ذهنتان رسید آن را با ما از طریق بخش نظرات در میان بگذارید.

پیشنهاد می شود

3 comments

 1. amir 3 سال قبل

  اقا با بارکدخوان که میخواند ایدی نشان نمیدهد مستقیم پروفایل را باز میکند

  پاسخ دادن لایک دوست نداشتن
  1. ابولفضل 3 سال قبل

   سلام برای اینکه شما در تنظیمات پیش فرض استفاده همیشگی از لاین را زده اید ابتدا نرم افزار رو حذف و دوباره نصب کنید و بعد از سوال انتخاب مروگر لطفا یکی از مرورگر های فعال در گوشیتان را انتخاب کنید

   پاسخ دادن لایک دوست نداشتن
 2. یو پی اس 3 سال قبل

  عالی بود ممنونم

  پاسخ دادن لایک دوست نداشتن