moto

افشای تصاویر موتورولا ایکس ۲۰۱۷

به لطف تلاش‌های حساب کاربری معروف ایوان بلس (@OnLeaks) در توییتر، تصاویر جدیدی از موتو ایکس ۲۰۱۷ منتشر شده است که تمام این تصاویر از روی طراحی‌های فنی مربوط به محصول واقعی در خطوط تولید کارخانه رندر شده‌اند. چندی پیش نیز تصاویری از این اسمارت فون لو رفته بود و خوشبختانه این عکس‌‌های جدید هم مشابه همان‌ها هستند؛ این به معنای آن است که تقریبا می‌توانیم مطمئن باشیم موتورولا موتو ایکس ۲۰۱۷ از همین ظاهر برخوردار است.

با نگاهی به این تصاویر متوجه می‌شویم که ظاهر موتو ایکس بسیار شبیه به موتو زد است، البته با تعدادی تفاوت کلیدی. مهمترین و واضح‌ترین تفاوت، عدم وجود پین های pogo بر روی پنل پشتی است. این موضوع احتمالا به معنای آن است که موتورولا موتو ایکس ۲۰۱۷ از موتو مدها پشتیبانی نخواهد کرد. با توجه به این که موتورولا به تازگی اعلام کرده است که فعالیت بیشتری در بحث تولید موتو مدها خواهد داشت، بنابراین احتمال بالایی وجود دارد که موتو ایکس، یک اسمارت فون پرچمدار نباشد.

در این رندرها مشخص است که موتو ایکس از پورت میکرو یو اس بی برخوردار خواهد بود و برخلاف موتو زد که دارای یو اس بی نوع سی است، موتورولا در طراحی این محصول یک بازگشت به عقب داشته است. همچنین برخلاف پرچمدار فعلی لنوو، موتو ایکس ۲۰۱۷ دارای جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون است و این احتمالا برای عده‌ای از کاربران، خبر خوشایندی محسوب می‌شود.

بدنه‌ی این اسمارت فون جدید با ابعاد ۱۵۰ میلی‌متر طول، ۷۳.۸ میلی‌متر عرض و ۸.۴ میلی‌متر ضخامت، کمی در کناره‌ها ضخامت بیشتری از مرکز دارد. همچنین با اضافه شدن ضخامت دایره‌ی دوربین، این میزان در برخی از نقاط به ۹.۵ میلی‌متر افزایش خواهد یافت؛ اگر ضخامت موتو زد را ۵.۲ میلی‌متر در نظر بگیریم، می‌توانیم بگوییم که موتو ایکس تقریبا دو برابر این دیوایس ضخامت دارد.

نمایشگر موتورولا موتو ایکس ۲۰۱۷ نیز به دلیل کم‌تر بودن فضای گوشی، ۳ دهم اینچ نسبت به موتو زد کاهش یافته و ۵.۲ اینچ رسیده است.

منبع:phonearena

پیشنهاد می شود

0 comments