1470484925_traffic-tour-cover

راه بی پایان Traffic Tour

خیلی از ما تجربه بازی Traffic Racer رو داشتیم و از اون محیط ساده ولی خوش ساخت لذت بردیم و کلی سر رکورد ها با دوستانمون کل کل کردیم.

سبک بازی های رانندگی یکی از محبوب ترین سبک ها چه در دنیای بازی های کنسولی و کامپیوتر و چه در موبایل محسوب می شود.

سبک رانندگی بی پایان و یا رانندگی برای ثبت رکورد هم یکی از این سبک ها است،که بازیکن در آن با نهایت سرعت حرکت می کند تا رکورد جدیدی ثبت کند.

بازی که امروز قصد معرفی آن را دارم یکی از همین نوع بازی ها است.

Traffic Tour یک بازی جذاب و خوش ساخت که توسط شرکت Wolves Interactive ساخته شده است ،هدف اصلی در این بازی گاز دادن و ویراژ بین ماشین ها در ترافیک سنگین شهر است و ثبت رکوردهای جدید البته در Traffic Tour شما به صورت مرحله ای بازی رو انجام میدین به این صورت که در هر مرحله در زمان مشخصی که به شما داده میشه باید رکورد مورد نظر برای راه پیدا کردن به مرحله بعد رو به دست بیارید.

در این بازی می توانید بخش های مختلفی مثل: بخش آنلاین،بخش رانندگی آزاد و بخش رانندگی با توجه با زمان رو تجربه کنید.

محیط بازی از گرافیک خوبی برخوردار است ، حرکات اتومبیل به طور واقعی و مبتنی بر فیزیک شبیه‌سازی شده است و به شما تجربه‌ای هیجان‌انگیز از رانندگی القا می‌کند. در ضمن شما با توجه به سخت افزار گوشیتان می توانید گرافیک بازی را تغییر دهید.

در بخش گاراژ شما می توانید با توجه به پولی که در مراحل بازی به دست آوردید ماشین خود را تعویض و یا رنگ ، رینگ و مشخصات فنی آن را ارتقا دهید.

در کل انجام این بازی را به دوستداران این سبک پیشنهاد میکنم.

sa

پیشنهاد می شود

1 comments

  1. N.aboli 1 سال قبل

    بازی قشنگیه پیشنهاد میکنم بازی کنین

    پاسخ دادن لایک دوست نداشتن