Olympus-DM-901

رکوردر صدای جدید الیمپوس را می‌توانید با وای‌فای و گوشی هوشمند خود کنترل کنید

با توجه به پیشرفت روز‌افزون گوشی‌های همراه هوشمند می‌توان گفت که رکوردر‌های ضبط صدای موجود در بازار دیگر از امکانات و ویژگی‌های جالب توجهی برخوردار نیستند. اما برای ضبط صدا به صورت حرفه‌ای در جلسات و سمینارها هنوز هم این رکوردر‌ها هستند که حرف اول را می‌زنند. اخیراً الیمپوس در مدل DM-901 رکوردر خود خلاقیت به خرج داده و امکان دسترسی به رکوردر را از راه دور و به وسیله وا‌ی‌فای‌ میسر ساخته است.

 با این قابلیت شما می‌توانید رکوردر را در جلوی سخنران قرار داده و به راحتی آن را از راه دور کنترل نمایید. شما همچنین می‌توانید تنظیمات مربوط به میزان پوشش ضبط صدای محیط را نیز تنظیم کنید تا بدین طریق صداهای حضار در جلسه نیز باکیفیت بالا ضبط شوند. کیفیت صدای ضبط شده به وسیله میکروفن گوشی همراه به هیچ‌وجه با رکوردر DM-901 ساخت الیمپوس قابل مقایسه نیست.

این رکوردر ۲۰۰ دلاری به شما اجازه پیوست نمودن تصاویر موجود بر روی گوشی همراه را به فایل ضبط شده می‌دهد، این قابلیت زمانی که به دنبال فایل صوتی مشخصی از میان فایل‌های صوتی مختلفی هستید به کار خواهد آمد. امکان آپلود فایل ضبط شده به دراپ‌باکس نیز به راحتی از طریق این رکوردر میسر می‌باشد.

۴ گیگابایت حافظه داخلی برای رکوردر الیمپوس در نظر گرفته شده است اما شما از طریق درگاه کارت حافظه اس‌دی می‌توانید میزان حافظه دستگاه را تا ۶۴ گیگابایت افزایش دهید، یک بار شارژ دستگاه به شما امکان ضبط ۲۹ ساعت مکالمه را می‌دهد. رکوردر الیمپوس نیاز شما را به گوشی همراه در هنگام سمینار‌ها، جلسات و سایر مواردی که به ضبط صدای سخنران لزومی هست کم کرده و به راحتی می‌توانید در هنگام صحبت سخنران جلسه با گوشی همراه به بازی مورد علاقه خود مشغول باشید!

منبع: فارنت

پیشنهاد می شود

0 comments