yalda

سبد یلدا برای دورهمی دیجیتالی

خوب تب یلدا و ذوق دورهم جمع شدن و لذت بردن از طولانی ترین شب ،بهترین موقع برای دور هم جمع شدن و دوری از تمام وسایل دیجیتالی ،ولی مگه میشه!

پیام تبریکها پشت سرهم و آلارمهای بازی های مگه میذاره ما دروهم باشیم.پس حالا که نمیشه این تکنولوژی مخرب رو از خودمون دور کنیم بیاید خانوادگیش کنیم و با هم لذت ببریم که هم دورهمی باشه و هم از این محبوب همیشگی دور نباشیم.

برای امشب چندتا پیشنهاد دارم که تمام روزتون تکمیل باشه.

ir-hiapp-divaanیکی از مهمترین سنت ها در شب یلدا حافظ خوانی و شعر خوانی است ،که هم لذت بخشه و هم کلی به غلط خوندن بعضیا که بلد نیستن میخندیم(خودمم تپق زیاد میزنم)بنابراین اولین اپ برای این روز بهتر یک دیوان مجازی باشه من نرم افزار دیوان رو پیشنهاد میکنم که امکان دانلود کلیات بیش از ۱۵ شاعر جدید مثل : ابوسعید ابوالخیر، باباطاهر، رودکی، سنایی، صائب تبریزی، شاهنامه فردوسی، ناصرخسرو، نظامی گنجوی، هاتف اصفهانی،منوچهری، خیام، عطار، ملک الشعرای بهار، پروین اعتصامی و نیما یوشیج و کلیات آثار ۵ شاعر به صورت پیش فرض : حافظ ، سعدی ، مولوی ، سهراب و فروغ فرخزاد یعنی شبتون تکمیل میشه.

com-khabargardi-appخوب بریم سراغ باباها و کل کلشون سر اطلاعات و اخبار روز که تو این روز معروف برای خودش پس با خبرگردی   دست پر به جنگ نظریه پدازان و تحلیل گران خانواده برید.خبرگردی یک جستجوگر و موتور هوشمند خبری است که بصورت خودکار هزاران خبر را روزانه از سایت های خبری دریافت و با استفاده از الگوریتم های پیچیده در موضوعات مختلف طبقه بندی می کند.

mah-jaf-santoorهمیشه تو جمع یه هنرمندم پیدا میشه که برامون بزنه ولی اگه ساز نبود چی؟ 🙁 نگران نباشین اپ سنتور یک سنتور حرفه ای با صدایی واقعی در اختیارتون میذار فقط کافی تبلت رو به باند ها متصل کنید و هنرنمایی رو شروع کنید.

uk-co-aifactory-rrfreeخوب از همه اینا بگذریم بازی کردن و بردن یک چیز دیگه اس و چی بهتر از یک بازی تخته ای خوب پس تبلت یا گوشی رو بذارید وسط و حریف بطلبید اون در بازی معروف reversi بهترین بازی اتلو (aka Othello) برای آندروید.

com-tuokio-kingofoperaمن خودم به شخصه طرفدار بازی های دست جمعی هستم که یکم هیجان و دیوانه بازی داخلش داشته باشه پس پیشنهاد ویژه سرآشپز بازی عالیه  King of Opera شما در این بازی نقش دیوانه ای را که ظاهرا خواننده تنور است را دارید و بازدن دکمه که در چهار طرف بازی هست و برای هر بازیکن رنگ مخصوص خود را دارد با بقیه خواننده ها را از صحنه بیرون کنید مناسب برای تمام رده های سنی که اعصاب دارند!

com-venticake-retricaبعد کلی بازی،شعرخوانی و زدن تار و پود سیاست نوبت میرسه به گرفتن عکسهای سلفی برای اینستاگرام و ثبت لحظه های شیرین بنابراین retrica یکی از بهترین ها در این کار است که کلی فیلتر زیبا و حرفه ای در اختیار ما میذاره تا لحظه ها رو به بهترین شکل ثبت کنیم.

در نهایت امید وارم یلدای عالی رو تجربه کنید و کمی هم از این تکنولوژی ها دور باشیم و اگر نشد هم حداقل گروهیش کنیم تا با هم لذت ببریم.

 

0 comments