Xiaomi-Mi6-Amazon-Price

شیائومی می ۶ (Xiaomi Mi 6)

از حدود چند هفته‌ی قبل گزارش و تصاویری از پرچمدار جدید شیائومی منتشر شد مبنی بر این که قرار است این کمپانی در نمایشگاه MWC 2017 و مطابق سال گذشته، از مدل جدید سری می خود رونمایی کند. اما چندی بعد مسئولان شیائومی اعلام کردند که امسال حضوری در این رویداد مهم نخواهند داشت و بنابراین تاریخ پرده‌برداری از شیائومی می ۶ نیز به تاخیر خواهد افتاد.

گفته می‌شود که شیائومی می ۶ در تاریخی بین اواخر آوریل و حتی اوایل ماه می (اواسط اردیبهشت ماه ۹۶) رونمایی خواهد شد؛ یعنی درست در زمانی که فاز اولیه‌ی تولید و عرضه‌ی گلکسی اس ۸ به پایان رسیده است و پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ به میزان کافی برای استفاده‌ی دیگر سازندگان اندرویدی در تولید محصولات جدید خود وجود خواهد داشت.

پیش‌بینی می‌شود که دو نسخه‌ی متفاوت از شیائومی می ۶ رونمایی شوند و همان نسبت فوق‌العاده‌ی قیمت به کارایی که پیش از این در دیوایس‌های سری می شاهد بودیم را از این سری جدید نیز انتظار خواهیم داشت. البته یک نکته‌ی مهم نیز در عرضه‌ی این محصول جذاب وجود دارد و آن هم این است که کاربران کشورهای غربی به دلیل نوع عرضه و برنامه‌ریزی برای فروش در بازار کشورهای آسیایی و به خصوص چین، قادر به تهیه‌ی مستقیم این محصول نخواهند بود و باید آن را از خرده‌فروشی‌های آنلاینی نظیر GearBest خریداری نمایند.

پیشنهاد می شود

0 comments