galaxy-s7-edge-vs-iphone-6s-plus

مقایسه دوربین iPhone 7 با Galaxy S7 edge

اپل وسامسونگ دو شرکت رقیب در گوشی های هوشمند هستند که همیشه مقایسه کردن این دو یکی از جذاب ترین بحث ها بوده است.امروز میخوایم دوربین های این دورا بررسی کنیم و ببینیم نظر شما درباره دوربین این دو گوشی چیست.

اپل و سامسونگ هر دو ادعا دارند که بهترین دوربین‌های موبایلی دنیا را تولید می‌کنند و هیچ گوشی هوشمندی در بازار تاب رقابت با دوربین پرچم‌داران آن‌ها را ندارد. در مقایسه امروز دوربین دو گوشی S7 egde و iPhone7 را در کنار یکدیگر قرار دادیم و در زمان‌ها و شرایط یکسان با دوربین هر دو گوشی عکس گرفتیم. می‌توانید در ادامه عکس‌های گرفته‌شده با دوربین دو گوشی را مشاهده کنید.

Galaxy S7 edge

باوجوداینکه این گوشی چند ماه زودتر از آیفون ۷ معرفی شده در دوربینش ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خوبی دارد که هنوز به‌راحتی توان رقابت با آیفون ۷ را دارد. سامسونگ از سنسوری ۱۲ مگاپیکسلی در این دوربین استفاده کرده است. این دوربین اندازه دهانه دیافراگم f/1.7 دارد و ویژگی‌های سخت‌افزاری‌ ازجمله پیکسل‌های دوتایی و OIS دارد.

iPhone7

در مقابل آیفون ۷ قرار دارد که کمتر از ۲ ماه از معرفی‌اش می‌گذرد. اپل از سنسور ۱۲ مگاپیکسلی برای دوربین گوشی استفاده کرده است. همانند برادر بزرگ‌ترش، یعنی آیفون ۷ پلاس، این گوشی نیز به OIS مجهز شده است. در کنار دوربین می‌توانید فلاش ۴ تایی مشاهده کنید که به کمک OIS آمده و در نور کم به گرفتن عکس‌های روشن‌تر کمک می‌کند.

نور روز، محیط باز

iphone-7-vs-galaxy-s-7_edge-gsm-001

نور روز، محیط باز

 iphone-7-vs-galaxy-s-7_edge-gsm-002
نور روز، تست زوم در محیط باز
iphone-7-vs-galaxy-s-7_edge-gsm-015
نور روز، ماکرو در محیط باز
iphone-7-vs-galaxy-s-7_edge-gsm-016
نور روز، محیط بسته
iphone-7-vs-galaxy-s-7_edge-gsm-004
نور شب، محیط باز
iphone-7-vs-galaxy-s-7_edge-gsm-006
نور شب، محیط باز
iphone-7-vs-galaxy-s-7_edge-gsm-007
نور شب، تست زوم در محیط باز
iphone-7-vs-galaxy-s-7_edge-gsm-018
لطفا نظرات خودتونو بنویسید با تشکر.
منبع:gsm

پیشنهاد می شود

0 comments