OnePlus-One-battery-test-4

نتایج تست باتری اسمارت فون وان پلاس وان

گوشی OnePlus One از لحاظ مشخصات سخت افزاری شامل باتری با ظرفیت ۳۱۰۰ میلی آمپر ساعت، صفحه نمایش بسیار بزرگ و پر قدرت ۵٫۵ اینچی ۱۰۸۰P به همراه تراشه قدرتمند اسنپدراگون ۸۰۱ شده است. در این خبر تصمیم داریم تا بصورت مفصل در مورد باتری اسمارت فون مذکور صحبت نماییم.

اولین بخش آزمون، زمان تماس است که دستگاه One توانسته ۴ دقیقه کمتر از ۲۰ ساعت (۱۹:۵۶) دوام بیاورد. این مدت زمان نیز از دستگاههای Galaxy S5 و Sony Xperia Z2 به ترتیب با مدت ۲۱ و ۲۲ ساعت نیز کمتر می باشد، اما از مدت زمان ۱۸ ساعت دستگاههای Galaxy Note 3 و Oppo Find 7a بیشتر است.

OnePlus-One-battery-test-12

دومین بخش آزمون، وبگردی می باشد که نسبتا خوب کار کرده است. این دستگاه با نمایشگر ۵٫۵ اینچی بزرگ خود توانسته تقریبا برای ۱۰ ساعت مقاومت نماید. هرچند نزدیک به سه ساعت از رقبایی همچون Sony Xperia Z2 عقب مانده است.

12

سومین بخش آزمون تست باتری، پخش ویدئو است که با مدت زمان دوام ۱۱ ساعت و ۲۳ دقیقه بازهم در بخش بالای جدول تست قرار گرفته است. گوشی Sony Xperia Z2 با مدت زمان ۱۲:۱۶ و Samsung Galaxy Note 3 با مدت زمان ۱۳:۳۲ توانسته اند از دستگاه One جلو بزنند، اما نسبت به دیگر رقبا همچون Galaxy S5 ،Nexus 5 ،HTC One M8 یا سری دستگاههای Oppo Find بهتر بوده است.

OnePlus-One-battery-test-3

بطور میانگین گوشی OnePlus One در تمامی بخش های آزمون ما بسیار خوب ایفای نقش کرده و البته در رده ۳۰ام به بالای جدول جای گرفته است. اما در حالت استندبای شرایط تغییر می کند و دستگاه قادر به مدیریت کلی خوب نمی باشد، یا بعبارتی به همان اندازه تست های تک انجام شده در بالا نیز عالی عمل نمی کند.

زمان استندبای گوشی موردنظر ما ۶۶ ساعت می باشد. یعنی اگر برای هر یک از بخش های مکالمه، پخش ویدئو و وبگردی یک ساعت در روز اختصاص دهید، آنگاه این گوشی کمی بیشتر از دو روز و نیم دوام خواهد آورد.

منبع : gsmarena

منبع : گجت نیوز

پیشنهاد می شود

0 comments