galaxy-mega-6.3

ویژگی ضد گلوله بودن را هم به گلکسی مگا ۶.۳ سامسونگ اضافه کنید !

گلکسی مگا ۶.۳، گوشی جان سختی که به زور در جیب جا می شد را به یاد دارید؟ اگر این دستگاه میان رده را به خاطر نمی آورید مشکلی نیست، چرا این که دستگاه از مدت ها پیش از رده خارج شده و دیگر با استانداردهای گوشی های امروزی حداقل از نظر امکانات و مشخصات مطابقت نمی کند.

اخیرا گزارش شده که یک مرد تایوانی تبار، که احتمالا اکنون به یکی از طرفدارهای سرسخت گوشی گلکسی مگا ۶.۳ تبدیل شده، به خاطر یک کیف گمشده که وی آن را پیدا کرده بود در دردسر بزرگی افتاد.

صاحب واقعی کیف پول، ظاهرا کیف گمشده خود را ردیابی کرده و آن را در جیب پیراهن کاربر تایوانی گلکسی مگا پیدا می کند  ( احتمالا طرف از اون کله گنده ها بوده). وی از فرط عصبانیت کنترل از دستش خارج شده و تصمیم می گیرد به خاطر سرقت گوشی اش از وی به سبک وسترن های غرب وحشی دهه ۵۰ میلادی انتقام بگیرد.

وی در یک لحظه اسلحه خود را بیرون کشیده و به سمت سینه کاربر گلکسی شلیک می کند ( نگفتم کله گنده بوده و گرنه من چرا با خودم اسلحه حمل نمیکنم ؟!). خوشبختانه وجود گلکسی مگا ۶.۳ از جنس پلاستیک مانع از اصابت گلوله به سینه وی شد و این گوشی با جذب نیروی گلوله پرتابی به خود جان این مرد تایوانی را نجات داد.

همانطور که در تصویر ابتدای مطلب مشاهده می‌کنید این دستگاه به یک کاور مجهز بوده که با برخورد گلوله سوراخ شده و گلوله با برخورد با صفحه نمایش از آن رد شده و احتمالا توسط پردازنده، باطری و یا جایگاه سیم کارت متوقف شده است.

در حالی که ضد گلوله بودن در لیست مشخصات گلکسی مگا ۶.۳ نیست، اما اکنون این دستگاه نیز به جمع گوشی های ضد گلوله چون برخی گوشی های نوکیا، اچ تی سی و بلک بری که مورد مشابهی داشتند، می پیوندد.

شما نظری ندارید ؟!

منبع : phonearena.com

منبع: گجت نیوز

پیشنهاد می شود

0 comments