download

پنج فیلم کمدی که باید ببینید

فیلم دیدن یکی از تفریحاتی که همه بهش علاقه دارن و چی بهتر از چندتا فیلم کمدی خوب بنابراین ما فهرستی از چند فیلم کمدی برتر آماده کردیم که پیشنهاد میکنیم آنهارا ببینید.

۱up908311393658573_recep-ivedik9828822-رجب ایودیک

یک فیلم کمدی ترکیه‌است که در سال ۲۰۰۸ ساخته‌شده است، در ادامه اکران موفق این فیلم ۳ نسخه دیگر در توالی این فیلم ساخت‌شده‌است. بازیگر اصلی این سری فیلم‌ها شاهان گوکباکار است. واین فیلم توانست بیننده‌های زیادی را به خودش جلب کند وگام بلندی رادرزمینه ظنزاول شخص ترکیه بردارد. قرار بود این فیلم یکبار به پرده بیایدولی بااستقبال مردم ترکیه از این فیلم کارگردان ونویسنده این فیلم طنز راواداشت تابه ادامه قسمت‌های این مجموعه بپردازد.

یکی از بهترین قسمت های این سری فیلم قسمت چهارم آن است که بیننده های بسیاری داشته است.

mv5bmjm3ndi5ota5nl5bml5banbnxkftztgwnze4odyxmte-_v1_uy1200_cr8606301200_al_۲-ماسک

The Mask فیلمی محصول سال ۱۹۹۴ به کارگردانی چاک راسل است. در این فیلم جیم کری، کامرون دیاز، پیتر ریجرت، ریچارد جنی، پیتر گرین، امی یاسبک، تیم بگلی، جولی فیشر و بن استاین بازی کرده‌اند.

استنلی اپکیس یا همان جیم کری یک کارمند ساده بانک است که در آپارتمانی با صاحب خانه خود زندگی می کند داستان از آنجایی شروع میشود که او از زندگی کنونی خود خسته می شود و پشت سرهم بد می‌آورد او بر روی یک پل به علت خراب شدن ماشینش توقف می‌کند و بر روی آب مردی معلق می‌بیند و برای کمک به او به کنار آب می رود بعد از رسیدن متوجه می شود که آن مرد توده‌ای آشغال بیشتر نبوده در همان موقع ماسکی به دست او می چسبد و بعدتر او متوجه میشود که این ماسک قدرت خارق العاده‌ای به او می‌دهد و او توسط این ماسک زندگیش متحول می‌شود.

51oz6ae-79l-_sx200_ql80_۳-شرک

Shrek فیلم پویانمایی محصول سال ۲۰۰۱ شرکت آمریکایی دریم‌ورکس است. این پویانمایی بر اساس شخصیت شرک ساختهٔ ویلیام استیگ ساخته شده‌است. این فیلم در سال ۲۰۰۱ برنده جایزه اسکار بهترین پویانمایی شد.

این فیلم از نگاه انجمن فیلم آمریکا، یکی از ۱۰ فیلم برتر جهان در سبک پویانمایی (انیمیشن) است.

شرک غولی است که در یک جنگل سرسبز در آرامش و سکوت زندگی می‌کند، تا اینکه مأموران پادشاه به منطقه‌ای نزدیک او می‌آیند و از مردم چیزهای عجیبشان را می‌خواهند، پیرزنی الاغش را می‌دهد و ادعا می‌کند که الاغش قادر به حرف زدن است.
ناگهان الاغ از آنجا فرار می‌کند و به خانه شرک می‌رسد و سربازان هم از آنجا فرار می‌کنند.
پادشاه هم تمام حیوانات عجیب را به خانه او می‌فرستد و تا هنگامی که شرک شاهزاده‌خانم فیونا را برای او از قصر اژدها آزاد نکند حکم خانه‌اش را نمی‌دهد.
شرک هم برای نجات شاهزاده‌خانم اقدام می‌کند و طی اتفاقاتی که می‌افتد، الاغ با اژدها ازدواج می‌کند و شاهزاده‌خانم هم که در نیمه‌های شب به غول تبدیل می‌شده است با شرک ازدواج می‌کند و پادشاه هم کشته می‌شود.

شرک دارای ۵ قسمت میباشد هر قسمت دارای موضوع جدیدی است که بسیار جذاب و خنده دار میباشد.

airplane

۴-هواپیما AIRPLAN

نام فیلمی کمدی است که در سال ۱۹۸۰ به کارگردانی جیمز آبراهامز و زوکر و با هنرنمایی «رابرت هایس» ساخته شد. هواپیما در لیست «۱۰۰ سال … ۱۰۰ فیلم خنده دار» جایگاه ۱۰ را به خود اختصاص داده است. داستان فیلم هواپیما درباره خلبان هواپیمای جنگی « تد استایکر» است که حین جنگ، دچار بیماری ترس از پرواز شد، اما برای اینکه معشوقه خود را بازگرداند مجبور می شود سوار هواپیما شود. خلبان و کمک خلبان هواپیمای آن ها دچار مسمومیت غذایی شده و در نتیجه تد استایکر ناچار می شود تا هواپیما را فرود آورد.

the-hangover-3-faces۵-خماری  The Hangover

نام فیلم کمدی آمریکایی است که در سال ۲۰۰۹ به کارگردانی «تاد فیلیپس» ساخته شد. «برادرلی کوپر»، «اد هلمس» و «زک گالیفیاناکیس» در این کمدی ایفای نقش کرده اند. داستان خماری درباره شب عروسی است که دوستان داماد برای جشن مجردی او را به لاس وگاس می برند. آن ها آنجا به شدت مست کرده و به هتلی می روند. صبح روز بعد بیدار می شوند می بینند یکی از آن ها در حمام است، دیگری روی زمین افتاده و نفر سوم گم شده است، ولی آن ها هیچ چیزی از اتفاقات شب گذشته به یاد نمی اورند.

این چند فیلم که به شما پیشنهاد کردیم یکی از صد فیلم کمدی بود که آنها هم بسیار دیدنی هستند سعی میکنیم در ادامه معرفی های بیشتری برای شما داشته باشیم.

شما چه فیلمی را پیشنهاد می کنید؟

منبع:ویکی پدیا

پیشنهاد می شود

0 comments