آغاز به کار 26 ایستگاه تندرستی همزمان با هفته سلامت – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

آغاز به کار 26 ایستگاه تندرستی همزمان با هفته سلامت - خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه 13 گفت: به مناسبت هفته سلامت و راه اندازی مجدد ایستگاه های تندرستی در سال جاری، زنگ آغاز فعالیت این ایستگاه ها، با حضور 500 نفر از مربیان و ورزشکاران و جمعی از مدیران ناحیه 3 و سازمان ورزش شهرداری تهران در بوستان پیروزی نواخته شد.

وی افزود: در این گردهمایی که به صورت هماهنگ با مناطق 22 گانه انجام شد، علاوه بر انجام حرکات ورزشی ایروبیک توسط مربیان و فعالان ورزشی منطقه، مسابقات دارت و تنیس روزی میز نیز برگزار و باستانی کاران ورزش زورخانه را به اجرا گذاشتند.

شهردار منطقه 13، توسعه ورزش های عمومی و حفظ سلامت شهروندان را از مهم ترین اهداف برپایی ایستگاه های تندرستی عنوان کرد و افزود: بدین منظور، 26 ایستگاه عمومی و تخصصی ورزشی در دو نوبت صبح و عصر از 6:30 تا 9 صبح و 16 تا 18 عصر در همه بوستان ها و اماکن ورزشی محدوده فعالیت می کند.

وی با اشاره به برپایی مسابقات ورزشی در ایستگاه های تندرستی در بوستان های منتخب تصریح کرد: در این ایستگاه ها در طول هفته یک نوبت، مسابقه ورزشی تنیس روی میز، دارت و شطرنج و مسابقاتی ویژه سالمندان شامل تعادلی، آموزش حرکات اصلاحی و چابکی برپا می شود.

شهردار منطقه 13 خاطر نشان کرد: در تمامی این ایستگاه ها، مربیان شهرداری منطقه حضور خواهند داشت و شهروندان به صورت رایگان می توانند خدمات ورزشی از جمله مشاوره های ورزشی، تغذیه و حرکات اصلاحی را دریافت کنند.

وی همگانی کردن ورزش را از جمله اولویت های اداره ورزش منطقه برشمرد و یادآور شد: برای همگانی کردن ورزش و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در محلات در سال جاری تلاش می شود.

آغاز به کار 26 ایستگاه تندرستی همزمان با هفته سلامت – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز به کار 26 ایستگاه تندرستی همزمان با هفته سلامت – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز به کار 26 ایستگاه تندرستی همزمان با هفته سلامت – خبرگزاری گزارشگر آی تی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.