اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» جشنواره 42 فیلم فجر فردا برگزار می شود

اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» جشنواره 42 فیلم فجر فردا برگزار می شود

اختتامیه بخش تجلی اراده ملی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر فردا یکشنبه 29بهمن برگزار می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، اختتامیه بخش تجلی اراده ملی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر فردا یکشنبه 29بهمن ماه با حضور هنرمندان، مدیران و اصحاب رسانه برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، علی مرادخانی مدیر این بخش ضمن اعلام جزییات بخش تجلی اراده ملی این دوره از جشنواره فجر، عنوان کرد: بعد از انتشار فراخوان، با دستگاه ها و نهاد هایی که برای مشارکت در این بخش اعلام آمادگی کردند وارد مذاکره شدیم و طبق ضوابط این دوره از جشنواره، حضور 18 دستگاه و ارگان در بخش تجلی اراده ملی جشنواره چهل و دوم فیلم فجر قطعی شد.

مدیر بخش تجلی اراده ملی افزود: نزدیک به 30 ارگان به طور جدی تقاضای حضور در این بخش را داشتند که با توجه به بررسی های به عمل آمده، حضور 18 نهاد و دستگاه در این دوره را پذیرا خواهیم بود. امسال نیز مانند سال گذشته تلاش کردیم با نهاد هایی همکاری کنیم که شایستگی بیشتری برای حضور در کنار نام معتبر جشنواره فیلم فجر داشته اند و مسیر کیفی سازی این بخش را ادامه دهیم.

آستان قدس رضوی، بانک سینا، بانک ملت، بنیاد 15 خرداد، بنیاد تعلیم و تربیت برهان، بنیاد خیریه خیر ماندگار، سازمان امور مالیاتی، سازمان بسیج دانشجویی، سازمان بهزیستی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، ستاد حقوق بشر، ستاد راهیان نور، ستاد ملی جمعیت، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، معاونت زنان ریاست جمهوری، موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه، نهاد کتابخانه های عمومی کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی. نهاد ها و دستگاه های مشارکت کننده در بخش تجلی اراده ملی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر هستند.

اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» جشنواره 42 فیلم فجر فردا برگزار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» جشنواره 42 فیلم فجر فردا برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» جشنواره 42 فیلم فجر فردا برگزار می شود"، کلیک کنید.