ادامه تغییر چراغ های قدیمی روشنایی خیابان های ارومیه با لامپ LED

ادامه تغییر چراغ های قدیمی روشنایی خیابان های ارومیه با لامپ LED

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی از آذربایجان غربی، در یکماه اخیر به همت مدیریت توزیع نیروی برق ایثار و در راستای تامین و بهبود روشنایی معابر تعداد 152 دستگاه چراغ ال ای دی 100 وات با کیفیت نور بالا به جای چراغ های قدیمی سدیمی در بخشی از مناطق تحت پوشش این مدیریت نصب شد که چراغ های جایگزینی علاوه بر نور بیشتر، از عمر طولانی تری هم برخوردار هستند.

این پروژه به همت واحد عملیات شبکه مدیریت توزیع برق ایثار و با مشارکت و همکاری اکیپ های خط گرم سایر مدیریت های شهرستان ارومیه و در راستای اصلاح، ساماندهی و تعدیل بار در خیابان های حیدربابا 1 و 2 این شهرستان صورت گرفت.
گفتنی است طرح اصلاح و جایگزینی روشنایی معابر از سال گذشته توسط شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با هدف مدیریت مصرف و تبدیل چراغ های پرمصرف گازی به ال ای دی و بهینه سازی مصارف روشنایی با جدیت بیشتری عملیاتی شده است.
همچنین با توجه به اینکه موضوع مدیریت و بهینه سازی مصرف همواره از طرح های اولویت دار شرکت توزیع نیروی برق می باشد؛ از همین رو اجرای طرح ملی جایگزینی چراغ های ال ای دی با چراغ های گازی قدیمی در سال 1402 از برنامه های اولویت دار شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی بوده و این طرح ملی در سال گذشته با جایگزینی و یا نصب بیش از 8 هزار چراغ ال ای دی در سطح معابر شهری و روستایی استان اجرایی شد که برآیند آن زیبایی بیشتر شهرها و روستاها و نیز درخشش و روشنایی معابر و همچنین افزایش ضریب ایمنی و امنیت در مناطق اجرا شده بود.

46

ادامه تغییر چراغ های قدیمی روشنایی خیابان های ارومیه با لامپ LED

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه تغییر چراغ های قدیمی روشنایی خیابان های ارومیه با لامپ LED" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه تغییر چراغ های قدیمی روشنایی خیابان های ارومیه با لامپ LED"، کلیک کنید.