اذعان مجدد ارتش اشغالگر به تلفات نیروهایش در غزه در سایه ضربات مقاومت

تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه امروز (سه شنبه) وارد دویست و بیست و هشتمین روز خود شده است و درحالی که جنایات دشمن علیه غیرنظامیان همچنان ادامه دارد، رزمندگان مقاومت نیز درحال ضربه زدن به ارتش این رژیم در محورهای مختلف نبرد زمینی هستند.

 به گزارش گزارشگر آی تی، بمباران شدید مناطق مسکونی توسط رژیم صهیونیستی ده ها شهید در «جبالیا»، «بیت لاهیا» و «رفح» بر جای گذاشت.

سازمان دفاع مدنی غزه در این باره اعلام کرد که بمباران منطقه ای در جنوب رفح در نزدیکی نوار مرزی با مصر منجر به شهادت و زخمی شدن چند فلسطینی شد.

جنگنده های رژیم صهیونیستی همچنین خانه ها و محل تجمع آوارگان در شمال اردوگاه «البریج» و شرق شهر رفح را بمباران کردند.

اذعان مجدد ارتش اشغالگر به تلفات نیروهایش در غزه در سایه ضربات مقاومت
تلاش فلسطینی ها برای خارج کردن پیکر شهدا از زیر آوار

ادامه نبردهای زمینی

ارتش رژیم صهیونیستی همزمان با حملات هوایی به حمله زمینی در رفح، جبالیا و مناطق مختلف در شمال غزه ادامه می دهد.

در همین راستا، گردان های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که یک بمب را در میان نیروهای پیاده نظام رژیم صهیونیستی در شرق رفح منفجر کرده است که منجر به کشته و زخمی شدن اعضای آن شد.

گردان های القدس همچنین اعلام کرد که با انجام حمله خمپاره ای تجمع نظامیان و خودروهای رژیم اشغالگر را در شرق اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه بمباران کرده است.

گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس نیز اعلام کرد که یک فروند بالگرد آپاچی را با موشک «سام-7» در شرق اردوگاه جبالیا هدف قرار داده است.

رزمندگان القسام همچنین توانستند یک سرباز صهیونیست را در شرق اردوگاه به هلاکت برسانند و نیروهای اشغالگر مستقر در داخل گذرگاه زمینی رفح در جنوب نوار غزه را با گلوله های خمپاره هدف قرار دهند.

ضربات گردان های القسام به اشغالگران در رفح

رسانه های عبری زبان نیز در این باره گزارش دادند که 2 نظامی صهیونیست در جریان درگیری ها در اردوگاه آوارگان جبالیا در شمال نوار غزه به شدت مجروح شدند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه فردی را با حمله به شهرک های صهیونیست نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش آن ارزیابی می کنند.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا 24 نوامبر 2023 ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته ای جمعه اول دسامبر بار دیگر ازسرگرفته شد.

طی این مدت و به رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به اصطلاح افسانه ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی سابقه ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده اند.

به رغم سانسور شدید نظامی، رسانه های عبری هر از چند گاهی گزارش هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

پایان خبر گزارشگر آی تی

اذعان مجدد ارتش اشغالگر به تلفات نیروهایش در غزه در سایه ضربات مقاومت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اذعان مجدد ارتش اشغالگر به تلفات نیروهایش در غزه در سایه ضربات مقاومت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اذعان مجدد ارتش اشغالگر به تلفات نیروهایش در غزه در سایه ضربات مقاومت"، کلیک کنید.