اعتراف شکارچی راننده های اسنپ به قتل

اعتراف شکارچی راننده های اسنپ به قتل

آفتاب نیوز :

سرهنگ کیانوش نورمحمدی اظهارکرد: درابتدای هفته جاری، براساس اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر گزارش یک مورد فوت مشکوک در ملارد، تحقیقات پلیسی آغاز شد. در بررسی اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی، مشخص شد علت فوت مشکوک، بیهوشی وی بوده که در ادامه تحقیقات معلوم شد متوفی آخرین بار به عنوان راننده اسنپ، سفری را ثبت کرده و پس از فوتش، گوشی همراه وخودروی وی به سرقت رفته است.

وی تصریح کرد: باتداوم تحقیقات مشخص شدفردی از طریق سامانه درخواست اسنپ کرده و پس از سوار شدن، راننده را بیهوش کرده، سپس گوشی همراه و خودروی وی را به سرقت برده و علت فوت مشکوک راننده اسنپ نیز بیهوشی بوده است. با به دست آمدن اطلاعات موثق وانجام اقدامات فنی، محل اختفای قاتل در ملارد مورد شناسایی قرار گرفته و در عملیاتی غافلگیرانه، قاتل دستگیر شد.

سرهنگ نورمحمدی اعلام کرد: قاتل پس از دستگیری در بازجویی های پلیسی، علاوه بر اعتراف به یک فقره قتل، به 16فقره سرقت به روش بیهوش کردن رانندگان اسنپ نیز اعتراف کرد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد با تاکید براین که تصویر قاتل وسارق دستگیر شده برابر دستور قضایی و جهت شناسایی شاکیان احتمالی منتشر می شود، به رانندگان ناوگان عمومی واینترنتی توصیه کرد: ضمن حفظ هوشیاری و اعلام موارد مشکوک به مرکز فوریت های پلیسی 110، از پذیرفتن هرگونه موارد آشامیدنی و خوراکی از مسافران خودداری کنند.

اعتراف شکارچی راننده های اسنپ به قتل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراف شکارچی راننده های اسنپ به قتل" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراف شکارچی راننده های اسنپ به قتل"، کلیک کنید.