اعلام آمادگی صداوسیما برای همکاری با مسعود پزشکیان

اعلام آمادگی صداوسیما برای همکاری با مسعود پزشکیان

آفتاب‌‌نیوز :

متن پیام پیمان جبلی ـ رییس سازمان صدا و سیما ـ به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند، جناب آقای دکتر پزشکیان

رئیس جمهور منتخب مردم ایران

اکنون که با الطاف خداوند منان، در ظل توجهات، ولی عصر (عج) و در سایه سار نخل ولایت با انتخاب شایسته ملت ایران، توفیق خدمت به مردم متدین، متعهد، سرافراز و سربلند نصیب شما شده، صمیمانه کسب این توفیق را به شما تبریک عرض می‌کنم. 

به نمایندگی از همه همکارانم در سازمان صداوسیما ضمن تبریک این حضور آگاهانه ملی به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت بزرگ ایران، صمیمانه برای شما برادر ارزشمند و متعهد، آرزوی توفیق در انجام این رسالت عظیم دارم. 

سازمان صداوسیما که در راستای وظیفه ذاتی، ملی و انقلابی خود به‌عنوان بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین رسانه عمومی و فراگیر کشور تلاش کرد، نقش بسزایی در رقابتی کردن فضای انتخابات در افکار عمومی و ایجاد شور و نشاط در جامعه داشته باشد، آماده همکاری همه‌جانبه با جنابعالی و دولت محترم‌تان در راستای تحقق وظایف خطیر محوله و اهداف بلند شما در خدمت به مردم عزیزمان خواهد بود. از درگاه الهی توفیقات روزافزون جنابعالی را مسئلت می‌نمایم.

پیمان جبلی

رئیس سازمان صداوسیما»

اعلام آمادگی صداوسیما برای همکاری با مسعود پزشکیان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام آمادگی صداوسیما برای همکاری با مسعود پزشکیان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام آمادگی صداوسیما برای همکاری با مسعود پزشکیان"، کلیک کنید.