اعلام لیست اولیه تیم ملی والیبال ایران بدون حضور غفور و موسوی

برای حضور در جام ملت های 2024 انجام شد

اعلام لیست اولیه تیم ملی والیبال ایران بدون حضور غفور و موسوی

سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست اولیه و 30 نفره این تیم برای حضور در لیگ ملت های 2024 را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال 2024 در گروه مردان از یکم خرداد تا سوم تیرماه سال جاری پیگیری می شود و با معرفی تیم های صعود کننده به مرحله نهایی به پایان خواهد رسید.

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال، تیم های شرکت کننده در این رقابت ها تا امروز مهلت ارسال فهرست 30 نفره خود را داشتند و بر اساس قوانین در هر هفته این رقابت ها هر تیم اجازه استفاده از 18 بازیکن از فهرست اولیه را دارد.

موریس موتا پایز سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست اولیه و 30 نفره این تیم برای حضور در لیگ ملت های 2024 را اعلام کرد.

میلاد عبادی پور (کاپیتان)، مهدی جلوه، امیررضا سرلک، علیرضا مصلح آبادی فراهانی، محمدرضا حضرت پور، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، امیرحسین اسفندیار، علی رمضانی، جواد کریمی، علی اصغر مجرد، علی شفیعی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، علیرضا عبدالحمیدی، شهروز همایونفرمنش، آرمان صالحی، بردیا سعادت، محمد بربست، محمد ولی زاده، امیرحسین صداقت، متین احمدی، مبین نصری، علی حق پرست، سیدامیرحسین ساداتی، مرتضی شریفی، عرشیا به نژاد، مهدی رضایی و مهران توانای بازیکنان معرفی شده در فهرست اولیه تیم ملی ایران برای حضور در لیگ ملت ها 2024 هستند.

وحید مرادی به عنوان سرپرست گروه و مدیر تیم، امیر خوش خبر (سرپرست اردو)، موریس موتا پایز (سرمربی)، پیمان اکبری (دستیار اول)، لیوناردو افونسو، عبدالرضا علیزاده، علی فتاحی و نوید مشجری (مربیان)، مارسلو زنگراند (بدنساز)، محمدامین شاکری (آنالیزور)،  علی حدادی (فیزیوتراپ) و محمدناصر نقره به عنوان ماساژور اعضای معرفی شده کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در این رقابت ها هستند.همچنین امیر ملک زاده، پویا عزیزی و توحید اصغری به عنوان مربیان حاضر در اردو در تمرینات تیم ملی کشورمان حضور دارند.

لازم به ذکر است که در به روزرسانی مقررات لیگ ملت ها امسال هر تیم می تواند علاوه بر 14 بازیکنی که هر هفته لیست می کند، 4 بازیکن رزرو را هم در فهرست نهایی اش بگنجاند و حتی همراه داشته باشد، تا در صورت نیاز پس از هر بازی بتواند ترکیب 14 نفره جدیدی را برای بازی بعدی اش معرفی کند. به همین دلیل ممکن است در بولتن اختصاصی هر روز از مسابقات لیست جدیدی از تیم ها منتشر شود.

به گزارش گزارشگر آی تی، در بین اسامی دعوت شده نام امیر غفور و سید محمد موسوی که طی روز های اخیر خبرساز شده بودند دیده نمی شود.

اعلام لیست اولیه تیم ملی والیبال ایران بدون حضور غفور و موسوی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام لیست اولیه تیم ملی والیبال ایران بدون حضور غفور و موسوی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام لیست اولیه تیم ملی والیبال ایران بدون حضور غفور و موسوی"، کلیک کنید.