افزایش 30 درصدی کشف و کاهش 20 درصدی وقوع سرقت در کشور

افزایش 30 درصدی کشف و کاهش 20 درصدی وقوع سرقت در کشور

فرمانده فراجا از افزایش 30 درصدی کشف سرقت و کاهش 20 درصدی وقوع سرقت در کشور خبر داد.

به گزارش گزارشگر آی تی، سردار احمدرضا رادان در بیست و هفتمین همایش سراسری فرماندهان، مدیران و روسای انتظامی کشور با اشاره به نگرانی مردم از پدیده سرقت، گفت: یکی از موضوعاتی که مردم را آزار می دهد، سرقت است که با تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت، راه اندازی گشت های ویژه پلیس آگاهی، استفاده از پلیس های تخصصی و همچنین استفاده از پابندهای الکترونیک اقدامات خود را در این زمینه دنبال کردیم. 

وی با بیان اینکه استفاده از پابند الکترونیک در حال حاضر در 8 استان اجرایی شده است، گفت: در نتیجه اقدامات انجام شده در قرارگاه مبارزه با سرقت، موضوع آمار کاملا شفاف شده است. همچنین شیب افزایشی سرقت نیز متوقف شده و امروز به سمت کاهش در حال حرکت هستیم.

فرمانده فراجا ادامه داد: امروز خوشبختانه در حوزه وقوع سرقت 20 درصد کاهش وقوع را داریم که عدد خوبی است اما قانع کننده نیست. همچنین در حوزه کشف سرقت هم افرایش حدود 30 درصدی را داریم که باز می تواند این آمار ارتقاء پیداکند.

رادان با اشاره به درپیش بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و راهپیمایی اربعین، اظهارکرد: این دو ماموریت مهم را پیش رو داریم و باید تامین امنیت آن مورد توجه جدی قرار بگیرد. همچنین تسهیل سفر و ارایه تسهیلات هم مهم است.

پایان خبر گزارشگر آی تی

افزایش 30 درصدی کشف و کاهش 20 درصدی وقوع سرقت در کشور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش 30 درصدی کشف و کاهش 20 درصدی وقوع سرقت در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش 30 درصدی کشف و کاهش 20 درصدی وقوع سرقت در کشور"، کلیک کنید.