انقلاب اسلامی ایران حلقه وصل عاشورا و مهدویت است

انقلاب اسلامی ایران حلقه وصل عاشورا و مهدویت است

به گزارش خبرنگار گزارشگر آی تی کرمانشاه، حجت الاسلام حبیب الله محمدی پور ظهر امروز جمعه (27 بهمن ماه) در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر کرمانشاه، اظهار کرد: بی سند و مدرک سخنی را بر زبان نیاورید و با آخرت خود بازی نکنید.

وی افزود: یکی از مهم.ترین شاخص های سفارش شده قرآن کریم تقوا است، ما در آیاتی از قرآن داریم که اگر تقوا داشته باشیم خدا مشکلات ما را حل می کند و برکات آسمان ها و زمین بر ما نازل می شود.

امام جمعه موقت کرمانشاه تصریح کرد: ما از این ها می فهمیم که تقوا موجب بهبود زندگی ما می شود، با ایمان آوردن مردم امتحان می شوند که ثابت شود ایمان آنها قلبی بوده یا حقه زبان است.

وی اضافه کرد: اگر کسی ادعای ایمان کند باید خود را برای امتحان آماده کند و اگر تقوا در آزمایش ها رعایت شود آن تقوا است که مشکلات ما را حل می کند، ادعا بدون امتحان قبول نمی شود.

محمدی پور عنوان کرد: کسی که به خدا اطمینان دارد هیچگاه از درگاه حمایت خداوند خارج نمی شود، همه ثروت و قدرت دنیا در دست خدا است و حمایت او باعث می شود انسان از هیچ چیزی نترسد.

امام جمعه موقت کرمانشاه تشریح کرد: باید تقوا را با تمام وجود لمس کرده و توحیدی که به آن باور داریم را به توحید عملی تبدیل کنیم.

وی اذعان کرد: امیرالمومنین (ع) نظم را قانون پذیری و اطاعت از قانون معرفی می کند، بنابراین این مسیله نیز بخشی از تقوا است.

وی یادآور شد: با توجه به مناسبت های ماه شعبان که هم ولادت سرداران رشید کربلا و هم ولادت امام زمان است لازم است رابطه بین عاشورا و مهدویت را به خود متذکر شویم.

وی اضافه کرد: عاشورا ترکیب عرفان و حماسه است، اشک بر سیدالشهدا (ع) ما را با خدا مرتبط می کند و همچنین مقاومت را در دل ما زنده نگه می دارد.

محمدی پور خاطرنشان کرد: تا زمانی که ما دم از اسلام واقعی بزنیم فشارهای دشمنان خارجی باقی است، امام حسین (ع) با وجود تمامی سختی ها تسلیم نشد و این روحیه مقاومت است.

وی اذعان کرد: ظالمان را امام زمان (عج) برای همیشه ریشه کن می کند و تسلط ظالمان پایان خواهد یافت، انقلاب اسلامی ایران حلقه وصل عاشورا و مهدویت است که مقاومت به ثمر بنشیند و ولایت فقیه بخشی از نور عالم تاب امام زمان (عج) است.

امام جمعه موقت کرمانشاه ابراز کرد: هر کس که به عدالت دل بسته باید به نظام جمهوری اسلامی ایران دل ببندد، وقتی بدنه نظام سالم است، تمامی مشکلات را اصلاح می کند و این نشانه سلامت است.

وی ادامه داد: ما از نظر قدرت به جایی رسیدیم که دیگر کسی توان مقابله با ما را ندارد، باید تربیت جوانان برای آینده را دست کم نگیریم، از جمله مساجد که اعتلای جایگاه آن بسیار اهمیت دارد، زیرا در گذشته تمامی خدمات به مردم در مساجد انجام می شد و باید مجدد این جایگاه تقویت شود.

وی در خصوص حضور در انتخابات بیان کرد: حضور در انتخابات واجب عینی بوده و کفایی نیست، اگر کسی به این نظام دل بسته باید بداند که با حمایت مردم شکل گرفته و جلو رفته و اگر از حمایت مردم برخوردار نباشد زمین خواهد خورد.

وی اذعان کرد: تمامی قدرت های جهانی قصد زمین زدن این نظام را دارند، اما مردم آن از دست رفتن نظام را نمی خواهند.

وی ادامه داد: رای سفید نیز قابل قبول نیست و باید در مورد نامزدهای انتخاباتی جستجو کرده و بهترین آنها را انتخاب کرد، در صورت عدم رای دهی هیچ اعتراضی در مورد افراد منتخب قابل قبول نیست.

46

انقلاب اسلامی ایران حلقه وصل عاشورا و مهدویت است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انقلاب اسلامی ایران حلقه وصل عاشورا و مهدویت است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انقلاب اسلامی ایران حلقه وصل عاشورا و مهدویت است"، کلیک کنید.