ایتا تا چند ساعت آینده وصل می شود

مدیرعامل ایتا:

ایتا تا چند ساعت آینده وصل می شود

محسن غفاری گفت: تا چند ساعت آینده با تلاش همکاران فنی مشکل پیام رسان ایتا برطرف می شود.

به گزارش خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، محسن غفاری مدیرعامل ایتا در گزارشگر آی تی درباره قطعی پیام رسان داخلی ایتا گفت: طبق برنامه ریزی قبلی که داشتیم و دو روز پیش در کانال های اطلاع رسانی ایتا خبری اعلام شد. برای افزایش تاب آوری سیستم و ارتقای زیرساخت های سخت افزاری اعلام کردیم که بامداد امروز جمعه از 1 تا 5 صبح برای ارتقای سیستم قطعی خواهیم داشت و اختلال داریم که دیشب همکاران فنی ما با برنامه ریزی و اطلاع قبلی به بهینه سازی و ارتقای زیرساخت های فنی پرداختند.

وی افزود: همان طور که می دانید ایتا با یک روند رشد دایمی مواجه هست و همواره هم از لحاظ تعداد کاربر و هم میزان استفاده، رشد بالایی داشتیم؛ مخصوصاً در چند ماه گذشته. به همین دلیل ناگزیر هستیم که زیرساخت های فنی نرم افزاری و سخت افزاری را دایماً تقویت کنیم.

مدیرعامل ایتا تاکید کرد: در اختلال قبلی که به صورت ناخواسته برای ایتا اتفاق افتاد، کشف کردیم که بخشی از زیرساخت های شبکه ما کاستی هایی دارد که با روند رشد ایتا همخوان نیست. به همین دلیل طبق هماهنگی هایی که انجام شد و به اطلاع وزارت ارتباطات رسید، قرار بر این شد که ارتقای زیرساخت ها امروز از ساعت 1 تا 5 بامداد انجام شود.

غفاری بیان کرد: ولی متاسفانه عملیات ارتقا طول کشید و همچنان همکاران فنی ما در بخشی از ارتقای زیرساخت ها با مشکل مواجه شدند که بخشی از آن به تعویض برخی سخت افزارها مربوط می شود. به خاطر همین این اختلال تداوم پیدا کرد و هنوز هم ادامه دارد. ولی امیدواریم که تا چند ساعت آینده با تلاش همکاران فنی این مشکل برطرف شود.

ایتا تا چند ساعت آینده وصل می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایتا تا چند ساعت آینده وصل می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایتا تا چند ساعت آینده وصل می شود"، کلیک کنید.