اینزاگی در اینتر ماندگار است

اینزاگی در اینتر ماندگار است

سیمونه اینزاگی قصدی برای ترک اینتر ندارد؛ حتی اگر از تیمی همچون لیورپول پیشنهاد داشته باشد.

به گزارش گزارشگر آی تی، عملکرد خوب سیمونه اینزاگی با اینتر در دوازده ماه گذشته باعث شده است بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی به سرمربی سابق لاتزیو توجه نشان دهند و خواستار به خدمت گرفتن او باشند. اینتر فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز رسید و پابه پای منچسترسیتی در دیدار نهایی جنگید ولی در نهایت با یک گل شکست خورد و دستش از جام قهرمانی کوتاه ماند.

اینتر در این فصل با قدرت تمام فاتح سری آ شد و سوپرجام ایتالیا را نیز به دست آورد. نراتزوری پنج هفته مانده به پایان فصل، عنوان قهرمانی لیگ ایتالیا را به دست آورد. آنها در لیگ ایتالیا 28 برد، پنج تساوی و تنها یک باخت داشته اند. اینتر در سری آ بیشترین گل زده و کمترین گل خورده را نیز دارد.

طبق گزارش رسانه ایتالیایی Giornale، یکی از باشگاه هایی که به جذب اینزاگی علاقه نشان داده، لیورپول است. یورگن کلوپ پس از بیش از هشت سال آنفیلد را ترک می کند و آرنه اسلات از فاینورد گزینه جدی قرمزها است. در کنار او روبن آموریم، سرمربی اسپورتینگ و سیمونه اینزاگی از اینتر نیز دو گزینه دیگر لیورپول اند.

واکنش باشگاه اینتر به پیشنهادها برای سیمونه اینزاگی بسیار قاطعانه بود. نراتزوری تمایلی به از دست دادن اینزاگی در تابستان ندارد و اینزاگی هم نمی خواهد جایی برود. سرمربی نراتزوری احساس می کند که هنوز در این تیم جای کار دارد. بر این اساس سیمونه اینزاگی تا چند هفته آینده قرارداد جدیدی را با اینتر امضا خواهد کرد تا با حاشیه امنیت بیشتری به کارش در اینتر ادامه دهد.

ورودی ها و خروجی ها برای اینتر فصل جدید

الکسیس سانچس، خوان کوادرادو، استفانو سنسی و دوی کلاسن در حال بستن چمدان هایشان اند و جدایی شان در تابستان از اینتر قطعی است. علاوه بر این به نظر می رسد دنزل دامفریس هلندی نیز از اینتر جدا شود. خرید پیوتر زیلینسکی و مهدی طارمی قطعی شده است و مهم ترین موضوع در حال حاضر برای مدیران اینتر این است که قرارداد لایوتارو مارتینس، ستاره آرژانتینی شان، را تمدید کنند.

پایان خبر گزارشگر آی تی

اینزاگی در اینتر ماندگار است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اینزاگی در اینتر ماندگار است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اینزاگی در اینتر ماندگار است"، کلیک کنید.