بازار داغ گعده های انتخاباتی در حوزه انتخابیه لنگرود

بازار داغ گعده های انتخاباتی در حوزه انتخابیه لنگرود

مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری در لنگرود فراهم است.

در آستانه فرا رسیدن ایام تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی، موج انتخابات در حوره انتخابیه لنگرود اوج گرفته، تب و تاب بی سابقه ای در جلسات خانگی و گعده های انتخاباتی شهرستان راه افتاده و به عبارتی بازار انتخابات در لنگرود داغ است.

پیش بینی ها و فعالیت نامزدها نشان از برگزاری انتخابات با مشارکت بالا در این حوزه انتخابیه دارد و در این بین شور و شوق رای اولی ها را نمی توان نادیده گرفت.

محمدرضا جلالی درگفت وگو با خبرنگارخبرآنلاین گیلان در خصوص حال و هوای انتخاباتی شهرستان لنگرود اظهار کرد: به حمدالله با هم افزایی که بین اعضای هیات اجرایی و نظارت شهرستان با معتمدین و اصحاب رسانه وجود دارد، سعی کردیم فضایی فراهم شود تا مردم علاوه بر نزدیکان خودشان، مشارکت بقیه را هم رقم بزنند.

وی افزود: در حوزه انتخابیه لنگرود بیش از 4200 رای اولی داریم و 158 شعبه اخذ رای پیش بینی شده است، شواهد و گزارش های دریافتی از بخش ها و روستاها، بیانگر شور در جریان افتادن انتخابات است.

جلالی با بیان اینکه 3000 عوامل اجرایی فرآیند انتخابات در شهرستان لنگرود را مدیریت می کنند، گفت: همه زمینه های لازم برای حضور بدون دغدغه مردم در انتخابات و تحقق مشارکت حداکثری فراهم است. اهتمام مجریان بر این است که شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی در این شهرستان باشیم و خوشبختانه بستر لازم برای تحقق این امر مهم فراهم است.

وی حضور مردم در انتخابات را ضامن حفظ جمهوریت و مقبولیت نظام دانست و گفت: هر قدر حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد به همان میزان بر مقبولیت و اقتدار نظام افزوده خواهد شد.

فرماندار لنگرود مهمترین مشخصه نظام جمهوری اسلامی را تحقق مردم سالاری و نقش آفرینی مردم در حق تعیین سرنوشتشان ذکر کرد و افزود: باید از ظرفیت عظیم حضور مردم در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی برای پیشرفت و بالندگی کشور استفاده کنیم.

جلالی همچنین بر لزوم تلاش بیشتر در راستای تعمیق و گسترش مردم سالاری برای پایداری و استواری کشور تاکید کرد.

وی با بیان اینکه مجریان انتخابات حق اعمال نظر شخصی را ندارند، تصریح کرد: امانتداری رسالت بزرگی است که به درستی باید به آن عمل کرده و لذا حق جانبداری از کاندیدای خاص را نداریم.

به گفته فرماندار لنگرود، انتخابات یک تکلیف و حق قانونی است و ضمن امتناع از اعمال حب و بغض نباید در راستای تضییع حقوق دیگران قدمی برداریم.

جلالی با بیان اینکه دشمن با بهره گیری از رسانه های قدرتمند و وسیع خویش به دنبال القای ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی با هدف کاهش مشارکت در انتخابات است، خاطرنشان کرد: ما مجریان انتخابات، با توکل به خدا و رعایت قوانین و مقررات باید تلاش کنیم با برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی پر شور با حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای، ضمن تشکیل مجلسی قدرتمند، دشمن مکار را همانند چهل و پنج سال گذشته مایوس کنیم.

بازار داغ گعده های انتخاباتی در حوزه انتخابیه لنگرود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازار داغ گعده های انتخاباتی در حوزه انتخابیه لنگرود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازار داغ گعده های انتخاباتی در حوزه انتخابیه لنگرود"، کلیک کنید.