بازگشت مجله هنری بوم به آنتن شبکه دو سیما

بازگشت مجله هنری بوم به آنتن شبکه دو سیما

«مجله هنری بوم» به میزبانی «حامد مهربانی» روایتگر رویداد های دنیای هنر در قاب برنامه ای تماشایی است که از 29 فروردین ماه هر هفته چهارشنبه ها حوالی ساعت 23:20 روانه آنتن شبکه دو می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، «مجله هنری بوم» مجله ای تصویری است که شخصیتی سفر شهری دارد، و به سراغ رخداد ها و آثار هنری جدید شهر می رود. در هر قسمت از این برنامه «حامد مهربانی»، به محل رویداد هنری رفته، و در آنجا گفت و گویی شنیدنی با هنرمندان و دست اندرکاران آن دارد.

پوشش مراسم معرفی انتخاب چهره سال هنر انقلاب اسلامی، حضور در رویداد چیدمان «ده هزار جهان» در موزه هنر های معاصر و گفتگوی «حامد مهربانی» با «ابوذر ونکی» خالق این اثر و همچنین نمایشگاه عکس «بازگشت» و دیدار و گفتگو با «سید احسان باقری» (عکاس) از جمله آیتم های متنوع این قسمت از «مجله هنری بوم» است.

«مجله هنری بوم» با اجرای حامد مهربانی، تهیه کنندگی احمدرضا بلیغ و احمدرضا زارعی، کارگردانی کیانوش الطافی، سردبیری محسن صفایی فرد و به همت گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو در مرکز هنری رسانه ای سلوک تهیه و تولید و از 29 فروردین ماه هر چهارشنبه حوالی ساعت 23:20 روانه آنتن شبکه دو می شود.

بازگشت مجله هنری بوم به آنتن شبکه دو سیما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت مجله هنری بوم به آنتن شبکه دو سیما" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت مجله هنری بوم به آنتن شبکه دو سیما"، کلیک کنید.