بازیکنان پرسپولیس بدون اعتراض در انتظار تسویه کامل

بازیکنان پرسپولیس بدون اعتراض در انتظار تسویه کامل

یه گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی؛ با مشخص شدن مالکیت باشگاه پرسپولیس و در اختیار گرفتن 85 درصد سهام باشگاه توسط کنسرسیوم بانکی به نظر می رسید بالاخره اوضاع اقتصادی این باشگاه روبه راه خواهد شد و یک بار برای همیشه ماجرای غر زدن بازیکنان و مربیان درباره دریافت نکردن مطالبات شان تمام می شود.

به نقل از ورزش سه این اتفاق با پرداخت 10 درصد از مبلغ قرارداد اعضای تیم پرسپولیس در همان هفته نخست تصدی کنسرسیوم بانکی بر این باشگاه جدی تر هم شد اما با توقف و سکون رخ داده در ادامه پرداختی ها و ایستادن در عدد 50 دوباره انگار همه چیز به روال گذشته برگشته است.

واقعیت اینکه تاکنون بازیکنان پرسپولیس 50 درصد رقم قرارداد این فصل به علاوه 50 درصد آپشن های فصل قبل را از باشگاه شان طلبکارند و حتی برخی از آنها که قدیمی ترند از دو فصل قبل 5 درصد از رقم قراردادشان را نگرفته اند.

بازیکنان پرسپولیس می گویند با توجه به تورم موجود رقم مربوط به 50 درصد آپشن های فصل قبلشان الان در واقع 10 تا 20 درصد ارزش سال گذشته را دارد ضمن اینکه هنوز هم معلوم نیست چه زمانی این مبلغ را دریافت کنند. آنها همچنین می گویند مبالغ مربوط به قرارداد این فصل شان هم ارزش کمتری پیدا کرده چرا که به موقع پول نگرفته اند و در فاصله سه هفته مانده تا پایان فصل نصف رقم قراردادشان را طلب دارند.

فصل جاری لیگ برتر در تاریخ 11 خردادماه تمام می شود و فقط دو هفته زمان تا آخر فصل باقی اما تسویه حساب با اعضای تیم همزمان با پایان فصل تقریباً محال به نظر می رسد. بعضاً گفته شده این ماجرا وابسته به حضور نماینده کنسرسیوم بانکی در هیات مدیره یا تغییرات کلی هیات مدیره باشگاه است اما حتی همین هفته نماینده کنسرسیوم بانکی یک سیت خالی در هیات مدیره را بگیرد بعید است تسویه حساب با بازیکنان به موقع انجام شود.

طی روزهای اخیر شایعه شده بود بازیکنان از بدقولی مدیران باشگاه پرسپولیس برای دریافت مطالبات شان شاکی اند و قصد دارند به زودی علیه رضا درویش موضع بگیرند اما واقعیت اینکه پس از آن پرداخت ده درصدی که با دریافت وام از مالک جدید تحقق یافته، از سوی باشگاه درباره پرداختی بعدی به آنها قولی داده نشده بود و بازیکنان هم با وجود ناراحتی و صحبت در این باره در حاشیه تمرین قصد مصاحبه و اعتراض به مدیرعامل را ندارند.

بازیکنان پرسپولیس بهتر از هر کسی می دانند در این مقطع حساس چنانچه برای پول مصاحبه کنند و جو را به هم بریزند در رقابت تاریخی و کورس قهرمانی با استقلال متهم به کم کاری و حاشیه سازی در این موقعیت حساس می شوند، پس خبری از مصاحبه اعتراضی نخواهد شد. اما آنها کم و بیش پیگیر مطالبات خود هستند. در عین حال خبری از اعتراض و اعتصاب در تمرین هم نیست چرا که هیچ بازیکنی دوست ندارد در این مقطع از سوی هواداران متهم به پول پرستی و عامل از دست رفتن شانس قهرمانی شود کما اینکه اگر قرار بر اعتصاب بود شاید در هفته های گذشته منجر به نتیجه برای آنها می شد ولی حالا کارکردی برای آنها نخواهد داشت.

257 251

بازیکنان پرسپولیس بدون اعتراض در انتظار تسویه کامل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیکنان پرسپولیس بدون اعتراض در انتظار تسویه کامل" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیکنان پرسپولیس بدون اعتراض در انتظار تسویه کامل"، کلیک کنید.