بانک ها یگان حفاظت خود را راه اندازی کنند

بانک ها یگان حفاظت خود را راه اندازی کنند

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا تاکید کرد که بانک ها باید یگان حفاظت خود را راه اندازی کنند.

سردار رضا بنی اسدی فر در گفت وگو با گزارشگر آی تی با اشاره به اهمیت حفاظت مسلحانه از برخی نهادها گفت: وزارتخانه ها و ارگان هایی که نیاز به حفاظت مسلحانه داشته باشند؛ با همکاران من در پلیس ارتباط برقرار کرده و از این خدمات بهره مند می شوند. البته این نکته قابل ذکر است که اعتبارات این حفاظت توسط خود سازمان ها باید تامین شود و پلیس وظیفه ساماندهی و برنامه ریزی را در این باره بر عهده دارد. 

وی افزود: برخی ارگان ها مانند قوه قضاییه با ما ارتباط بسیار خوب و زیادی دارند و حفاظت مسلحانه به صورت دایمی برای آن ها انجام می شود و در واقع یگان حفاظت آن تشکیل شده است. برخی نهادها نیز اصلا به این نوع حفاظت نیاز ندارند و با ما ارتباطی نیز ندارند. 

 فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا ادامه داد: اما در این بین برخی نهادها مانند بانک ها هستند که نیاز ضروری به حفاظت های مسلحانه دارند اما هنوز یگان های حفاظتی خود را تشکیل نداده اند. 

بنی اسدی فر در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر چگونه این حفاظت ها صورت می گیرد؛ گفت: در حال حاضر، پلیس کار بر زمین مانده بانک ها را انجام داده و به تنهایی این امر حفاظتی را انجام می دهد. 

وی با اشاره به اهمیت تامین امنیت بانک ها افزود: بانک ها نیاز شدیدی به ایجاد این یگان حفاظتی دارند زیرا کار آنها بسیار حساس بوده و با پول نقد سروکار دارند؛ بنابراین باید اعتبار مورد نیاز برای تامین این یگان ایجاد شود تا پلیس بتواند برای راه اندازی این یگان قدم بردارد. از این رو از بانک ها می خواهم تا نسبت به تشکیل یگان حفاظت خود اقدام کنند.

پایان خبر گزارشگر آی تی 

بانک ها یگان حفاظت خود را راه اندازی کنند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بانک ها یگان حفاظت خود را راه اندازی کنند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بانک ها یگان حفاظت خود را راه اندازی کنند"، کلیک کنید.