برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان موادمخدر/حضور میدانی پلیس در مساجد

برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان موادمخدر/حضور میدانی پلیس در مساجد

رییس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه اگر خرده فروشی موادمخدر نباشد، معتاد متجاهر نیز نخواهد بود، از برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان خبر داد.

به گزارش گزارشگر آی تی، سردار عباسعلی محمدیان، در مراسم افتتاح طرح همیاران آرامش اجتماعی که پیش از ظهر امروز در مسجد جامع نارمک برگزار شد، گفت: نزدیک به یک سال است که با هدف ارتباط بیشتر با مردم و دریافت نیازمندی های پلیسی، توفیق داریم که هر هفته از یک مسجد در سطح محلات تهران بازدید کنیم. در این بازدیدها روسای پلیس های تخصصی و کارشناسان نیز با ما همراه هستند. 

وی با بیان اینکه پلیس با مردم ملاقات کرده و نیازمندی های آنان را پرس و جو می کند، گفت: تلاش ما رفع  این مشکلات و نیازمندی هاست و ان شاءالله در آینده نیز بیشتر به شکل حضوری در خدمت مردم خواهیم بود.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه نتیجه حضور میدانی پلیس در مساجد و محلات باعث شده مشکلات محلات زودتر و بهتر رفع شود، گفت: یکی از مشکلات مطرح شده در مورد جمع آوری معتادان متجاهر بود. ما توانمندی جمع آوری معتادان متجاهر را داریم اما جای نگه داری نداشتیم که خوشبختانه ظرفیت برای نگهداری این افراد افزایش پیدا کرد و معتادان متجاهر، یا افرادی که مریضی های واگیردار و زخم باز دارند در فضای ایجاد شده نگه داری می شوند و امروز شاهد پاکسازی محلات از معتادان متجاهر هستیم. با خرده فروشان مواد مخدر نیز به طور قاطع برخورد می کنیم.

وی افزود: امروز در تهران شاهد هستیم که دیگر در خیابان ها مانند چند سال قبل معتاد متجاهر نداریم. اگر هم موردی بوده مردم به پلیس گزارش داده و بلافاصله نسبت به جمع آوری آنان اقدام شده است.

محمدیان با تاکید بر اینکه اگر خرده فروشان موادمخدر نباشند معتادان نیز نیستند، گفت: در همین راستا نیز با خرده فروشان نیز قاطعانه برخورد خواهیم کرد و اگر کسی گزارشی از این افراد داشت با 110 تماس بگیرد.

پایان خبر گزارشگر آی تی

برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان موادمخدر/حضور میدانی پلیس در مساجد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان موادمخدر/حضور میدانی پلیس در مساجد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان موادمخدر/حضور میدانی پلیس در مساجد"، کلیک کنید.