بلیت برگشت مورایس به ایران کنسل می‌شود!

بلیت برگشت مورایس به ایران کنسل می‌شود!

آفتاب‌‌نیوز :

روز گذشته مراسم ویژه‌ای به مناسبت قهرمانی تیم نوجوانان سپاهان در ضلع جنوبی سی و سه پل اصفهان برگزار شد. در این جشن نوجوانان هوادار سپاهان به همراه خانواده‌های خود به تماشای برنامه‌های مختلفی نشستند، اما آنچه اتفاقات این مراسم را بیشتر مورد توجه قرار داده حضور آذربایجانی در آن و گفتگویی بوده که با هواداران داشته است.

گفته می‌شود آذربایجانی، مدیرعامل جدید سپاهان، در گفتگوی خود با هواداران توضیح کوتاهی درباره آینده مورایس داشته و احتمال بازگشت او به اردوی طلایی‌پوشان و هدایت دوباره سپاهان را پایین توصیف کرده است. این البته یک نقل قول غیررسمی در فضایی عمومی است که خیلی نمی‌توان به آن استناد کرد، اما شواهد و قرائنی درباره اینکه بازگشت مورایس سخت‌تر شده نیز وجود دارد.

پس از قهرمانی سپاهان در جام حذفی صحبت‌های زیادی درباره آینده مورایس و دلخوری او از اتفاقات فصل گذشته وجود داشت؛ صحبت‌هایی که در نشست‌های خبری آخرین بازی‌های سپاهان به صورت واضح از سوی این سرمربی پرتغالی نیز مطرح شد و او ضمن تاکید بر اینکه در ایران دیگر مثل گذشته خوشحال نیست از دریافت چند پیشنهاد و احتمال جدایی‌اش حرف زد. 

مورایس در واقع به‌صورت صریح از اتفاقاتی که طی فصل گذشته برای او و تیمش رخ داد گلایه شدیدی دارد. تیم او طی چند ماه با دو حکم بی‌سابقه داخلی و بین‌المللی مواجه شد و در ادامه این وضعیت وقتی تیمش برای بازی با گل‌گهر در دور رفت به سیرجان رسید، با خبر محرومیت ۶ مهره کلیدی خود بلافاصله پس از بازگرداندن ۴ امتیاز مواجه شد و این مسابقه درنهایت با شکست ۳ بر یک سپاهان تمام شد. 

این‌ها تمام اتفاقاتی نیستند که در طول فصل مورایس را آزار داده و چند اتفاق دیگر هم سبب شده تا او درباره ادامه همکاری با سپاهان تردید داشته باشد؛ اتفاقاتی نظیر افشای قرارداد بازیکنان در میانه فصل که حسابی اردوی تیم و روابط بازیکنان با یکدیگر را تحت تاثیر قرار داد و در همین روز‌ها بود که محمد قربانی به عنوان یکی از مهره‌های کلیدی تیم به فروش رفت تا تراز مالی باشگاه حفظ شود! 

در این شرایط دو روز پیش بود که خبری درباره گفتگوی مورایس با یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه سپاهان منتشر کردیم؛ گفتگویی که طی آن مورایس اصرار بر جدایی داشت و حتی به سپاهان اعلام کرده که حاضر است بند فسخ قرارداد خود را نیز به باشگاه اصفهانی بدهد.

در مقابل، اما مدیران باشگاه سپاهان مصر بر حفظ سرمربی پرتغالی خود هستند و در این بین محدودیت زمانی که سپاهان را به شدت تحت فشار قرار داده باعث سخت‌تر شدن کار اعضای هیئت مدیره باشگاه سپاهان و مدیرعامل این باشگاه نیز شده است. در جلسه مورایس با یکی از اعضای هیئت مدیره سپاهان به سرمربی پرتغالی گفته شده تا به تعطیلات برود و پس از یک هفته برگردد و کارش را آغاز کند.

صبح امروز (سه‌شنبه، ۶ تیرماه) مورایس سرانجام پس از چند روز که از قهرمانی طلایی‎‌پوشان اصفهانی سپری شد به همراه همسرش ایرانی‌اش برای پشت سر گذاشتن استراحتی چند روزه عازم پرتغال شد، تا پس از صحبت‌های غیررسمی مدیرعامل سپاهان در جمع هواداران ابهامات درباره آینده سرمربی پرتغالی بیشتر هم بشود.

سپاهان امروز اطلاعیه‌ای درباره فعالیت نقل و انتقالات باشگاه منتشر کرد و این در حالی بود که دو روز پس از انتشار خبر تمایل مورایس و درخواست او برای پایان همکاری با طلایی‌پوشان در این اطلاعیه هیچ صحبتی از مورایس و شایعات و اخباری که درباره او وجود دارد به میان نیامده است! 

در این شرایط به نظر می‌رسد کار برای مدیران سپاهان بسیار سخت شده و باید دید درنهایت آیا مورایس همان‌طور که اعضای هیئت مدیره باشگاه خواسته‌اند پس از یک هفته به ایران بازمی‌گردد و کار آماده‌سازی تیمش را برای حضور در دو دیدار پلی‌آف لیگ نخبگان آغاز می‌کند یا مدیران سپاهان با اصرار او درنهایت رضایت به جدایی‌اش می‌روند و به سراغ انتخاب جایگزین برای او خواهند رفت. در حال حاضر، اما با توجه به تمام مواردی که در این مطلب به آن‌ها پرداخته شد، احتمال وقوع رویداد دوم محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

بلیت برگشت مورایس به ایران کنسل می‌شود!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بلیت برگشت مورایس به ایران کنسل می‌شود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بلیت برگشت مورایس به ایران کنسل می‌شود!"، کلیک کنید.