«به افق فلسطین»؛ تجربه ای شیرین در رسانه ملی بود/ آماده باش کامل عوامل یک برنامه برای «وعده صادق»

در یک نشست خبری مطرح شد؛

«به افق فلسطین»؛ تجربه ای شیرین در رسانه ملی بود آماده باش کامل عوامل یک برنامه برای «وعده صادق»

مدیر گروه سیاسی شبکه افق: «به افق فلسطین» یک تجربه رسانه ای شیرین برای شبکه افق بود. مهم این بود که صدای مردم فلسطین برای کشور های منطقه و مردم کشورمان باشیم. بسیاری از بخش های برنامه، در صفحات عربی زبان دست به دست می شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، نشست خبری عوامل برنامه «به افق فلسطین» پیش از ظهر امروز در اداره کل روابط عمومی سیما برگزار شد.

در این نشست عوامل این برنامه شامل علی گنجی مدیر گروه سیاسی شبکه افق، حسین قاسمی تهیه کننده، حمید انصاری سردبیر و سید حسین حسینی و مهدی آقاموسی تهرانی مجریان این برنامه حضور داشتند.

در ابتدای این نشست، حسین قرایی مدیر روابط عمومی سازمان صدا و سیما ضمن خوش آمدگویی به اهالی رسانه و عوامل برنامه «به افق فلسطین»، پویایی تداوم این برنامه برای بیش از 190روز را نشانه کیفیت بالای آن و استقبال مخاطبان از آن دانست. وی همچنین به حضور برادر سردار شهید محمدرضا زاهدی در این جلسه نیز اشاره کرده و آن را عامل تبرک و تیمن نشست دانست.

علی گنجی مدیر گروه سیاسی شبکه افق در ابتدای این نشست عنوان کرد: «به افق فلسطین» یک تجربه رسانه ای شیرین برای شبکه افق بود. ما برنامه ای تحلیلی و تخصصی بودیم که بعد از «طوفان الاقصی» صفر تا صد به صورت تحلیلی به این عملیات و مقاومت مردم غزه بپردازیم. با توجه به این گستردگی، گروه های مختلف شبکه مثل گروه معارف و گروه اجتماعی را هم را درگیر کردیم. بچه ها واقعا مجاهدان کار کردند و ما یک کار جهادی را تجربه کردیم.

وی اظهار کرد: مهم این بود که صدای مردم فلسطین برای کشور های منطقه و مردم کشورمان باشیم. بسیاری از بخش های برنامه، به زبان عربی ترجمه می شد و در صفحات عربی زبان دست به دست می شد. ما از یمن، عراق، لبنان، افغانستان و … کارشناس و مهمان داشتیم. بنابریان میتوانم بگویم به افق فلسطین برنامه جبهه مقاومت بود. اتفاقا برخی دوستان در چشم انداز آینده برنامه پیشنهاد دادند که «به افق مقاومت» داشته باشیم. فغلا این را به عنوان پیوست برنامه (پلاس) در نظر گرفته ایم، چون بالاخره در این کشور ها تحولاتی در حال رخ دادن است.

گنجی گفت: در شب عملیات «وعده صادق» هفت ساعت برنامه زنده داشتیم که یک رکورد بود.

حسین قاسمی تهیه کننده برنامه هم عنوان کرد: از مسیولان کشوری هر آن کس که به موضوع فلسطین مربوط می شد. محدودیتی برای دعوت کارشناسان نداشتیم در شب عملیات «وعده صادق» از ساعت ده شب آماده باش کامل بودیم و تا صبح هم برنامه زنده داشتیم. اصولا از یک هفته قبل از این عملیات هم تقریبا اعضای گروه به صورت 24 ساعته و شیفتی حضور داشتند.

این خبر در حال تکمیل است…

«به افق فلسطین»؛ تجربه ای شیرین در رسانه ملی بود/ آماده باش کامل عوامل یک برنامه برای «وعده صادق»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«به افق فلسطین»؛ تجربه ای شیرین در رسانه ملی بود/ آماده باش کامل عوامل یک برنامه برای «وعده صادق»" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«به افق فلسطین»؛ تجربه ای شیرین در رسانه ملی بود/ آماده باش کامل عوامل یک برنامه برای «وعده صادق»"، کلیک کنید.