به روز رسانی| اوسمار: هوادار کار را برای ما سخت کرده بود/ می دانستم این بازی من را پیر می کند!

به روز رسانی| اوسمار: هوادار کار را برای ما سخت کرده بود می دانستم این بازی من را پیر می کند!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هوادار و سرمربی این تیم تبریک می گویم، چون کار ما را سخت کرده بودند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، اوسمار ویرا در نشت خبری پس از دیدار پرسپولیس و هوادار اظهار کرد: به تیم هوادار و سرمربی این تیم تبریک می گویم.آنها در جریان بازی کار را برای ما سخت کردند.می دانستم این بازی من را یکی دو سال پیرتر می کند و موهایم را سفید می کند.با  موقعیت های بسیار زیادی که در نیمه اول داشتیم می توانستیم بازی را خیلی راحت کنیم. البته این تیم(هوادار) به شکلی بازی می کرد که من را یاد فلومیننزه برزیل انداخت. به خاطر همین مساله و نوع بازی تیمشان به آنها تبریک می گویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: در روزی که از نظر استراتژی و تاکتیک خیلی خوب نبودیم ولی مهم این بود بازی را برنده شویم که شدیم . ما در بازی های اخیر فشرده و سختی داشتیم و با ده نفره بازی کردن مسابقات سختی را پشت سر گذاشتیم و حالا چند روز وقت ریلکس کردن و استراحت داریم. در روزی که طوری که می خواستیم نشد که بازی کنیم ولی بازیکنان با قلب شان بازی کردند و بازیکنان خوب به بازیکنانی که خوب بازی نکردند کمک کردند.

اوسمار در خصوص اینکه امروز کنار زمین حرص و جوش های زیادی خورد و آیا گل نزدن های بازیکنانش برای تیمی که دنبال قهرمانی است جای توجیه دارد یا خیر گفت: اگر بازی ها را ببریم هیچ اشکالی ندارد. 3 بازی بیشتر نمانده و 20 روز دیگر و باید به این 3 بازی فکر کنیم و برای سال آینده اگر من بودم یا هرکس دیگری به جذب بازیکن فکر کنیم.

به روز رسانی| اوسمار: هوادار کار را برای ما سخت کرده بود/ می دانستم این بازی من را پیر می کند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به روز رسانی| اوسمار: هوادار کار را برای ما سخت کرده بود/ می دانستم این بازی من را پیر می کند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به روز رسانی| اوسمار: هوادار کار را برای ما سخت کرده بود/ می دانستم این بازی من را پیر می کند!"، کلیک کنید.