تاریخ دقیق صدور مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس

تاریخ دقیق صدور مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس

آفتاب نیوز :

کمیته صدور مجوز حرفه ای فوتبال کشور با جمع آوری مدرک تمام باشگاه های لیگ برتر در فصل گذشته و جاری قرار است 25 اردیبهشت ماه 1402 جلسه نخست برای صدور مجوز حرفه ای را برگزار کند.

در جلسه کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای قرار است مستندات مورد نیاز کنفدراسیون فوتبال آسیا برای باشگاه ها بررسی شود تا همان روز در خصوص تایید یا تکذیب مدرک آن ها تصمیم گیری شود.

پیگیری ها نشان می دهد بعضی از باشگاه های فعلی لیگ برتر نتوانستند مدارک خود را کامل کرده و مجوز حرفه ای دریافت کنند. از این رو قرار است مجوز ملی آن ها بررسی شود تا شرایط حضور در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی کشور را داشته باشند.

باشگاه های استقلال و پرسپولیس هم پس از واگذاری به بخش خصوصی تمام مدارک خود را ارسال کردند تا بتوانند با دریافت مجوز حرفه ای اجازه حضور در فصل پیش روی لیگ نخبگان و لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.

همچنین کمیته صدور مجوز حرفه ای قرار است تا 5 خردادماه درباره اعطای مجوز خود تصمیم گیری نهایی داشته و به AFC اعلام کند. در صورتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا ظرف مدت 21 روز از زمان اعلام فدراسیون فوتبال نکته ای درباره اعطای مجوز به هر یک از باشگاه ها داشته باشد اعلام رسمی می کند در غیر این صورت مجوز های صادرشده از سوی کمیته های هر فدراسیون از قاره آسیا مورد تایید این نهاد قرار می گیرد.

تاریخ دقیق صدور مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاریخ دقیق صدور مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاریخ دقیق صدور مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس"، کلیک کنید.