تدریس برترین دانش های نظامی در نیروی زمینی ارتش

فرمانده نزاجا عنوان کرد؛

تدریس برترین دانش های نظامی در نیروی زمینی ارتش

امیر سرتیپ حیدری گفت: معلمان و اساتید در نیروی زمینی ارتش با بهره گیری از برترین دانش های نظامی، به روزترین تجربیات و آخرین سبک های آموزشی به تعلیم و تریبت نیرو های انسانی مومن و ماهر مشغول هستند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش، در آیین گرامیداشت چهل و پنجمین سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم، در جمع فرماندهان نزاجا و روسای عقیدتی سیاسی یگان های سراسر کشور که به صورت وبیناری برگزار شد، اظهار داشت: معلمان تداوم بخش راه انبیا الهی و تبلور عینی اسوه حسنه ای هستند که به پیراستن جامعه از آلودگی ها و ترویج روشنی در دل ها و جان ها می پردازند.

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به اهمیت شغل شریف معلمی، افزود: طبق آموزه های نورانی دین مبین اسلام، معملی شغل انبیای الهی و نوعی عبادت در تحقق دستورات متعالی خداوند منان است؛ چرا که معلمان تداوم بخش راه انبیای الهی و تبلور عینی اسوه حسنه ای هستند که به پیراستن جامعه از آلودگی ها و ترویج روشنی در دل ها و جان ها می پردازند؛ به همین سبب معلمان در هر رده و جایگاهی از مقامی والا و ارزشمند برخودار بوده و تکریم جایگاه و نام آنان، امری ضروری است.

وی ادامه داد: در نیروی زمینی ارتش نیز بنا به اقتضایات آموزشی و اصول تدوین و تهیه شده در ارتش، برنامه های آموزشی و تربیتی جامعی برای کارکنان وظیفه و پایور وجود دارد؛ به همین سبب می توان چنین گفت که امر آموزش و تربیت در این نیرو، مرهون خدمات و تلاش های مداوم و شبانه روزی معلمان و اساتیدی است که با بهره گیری از برترین دانش های نظامی، به روزترین تجربیات و آخرین سبک های آموزشی، به تعلیم و تربیت نیرو های انسانی مخلص، مومن و ماهر مشغول هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، خاطرنشان کرد: شهادت شهید مطهری که خود مظهری تمام عیار از معلمی الهی، آموزگاری اخلاق مدار و جهادگری کوشا در عرصه آشنا کردن جوانان با حقایق ناب و انوار متعالی اسلامی بود، نمودی از مجاهدت بی دریغ و خستگی ناپذیر روحانیون عزیزی است که در تمامی دوران و برهه های انقلاب اسلامی، دوشادوش دیگر معلمان و اساتید، به تعلیم و تعالی اخلاق جامعه و ترویج آموزه های اسلام ناب محمدی مبادرت ورزیده اند.

تدریس برترین دانش های نظامی در نیروی زمینی ارتش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تدریس برترین دانش های نظامی در نیروی زمینی ارتش" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تدریس برترین دانش های نظامی در نیروی زمینی ارتش"، کلیک کنید.