تعداد بیشتری از آمریکایی ها اکنون باور دارند که روسیه در جنگ اوکراین پیروز است

تعداد بیشتری از آمریکایی ها اکنون باور دارند که روسیه در جنگ اوکراین پیروز است

براساس یک نظرسنجی جدید، تعداد آمریکایی هایی که باور دارند روسیه در جنگ اوکراین پیروز است، از سال گذشته 12 درصد افزایش یافته است.

به گزارش گزارشگر آی تی، در نظرسنجی جدید بنیاد و موسسه ریاست جمهوری رونالد ریگان آمده است: سال گذشته 27 درصد از آمریکایی ها فکر می کردند روسیه در حال پیروزی در جنگ است، در حالی که 31 درصد معتقد بودند اوکراین برتری دارد. امروز 39 درصد باور دارند روسیه پیروز است، در حالی که تنها 19 درصد باور دارند اوکراین برتری دارد.
اکثریت آمریکایی ها همچنان معتقدند که ایالات متحده باید حمایت نظامی خود را از اوکراین ادامه دهد.
در این نظرسنجی ذکر شده است: درصد کسانی که باور دارند پیروزی اوکراین برای آمریکا مهم است از سال 2022 ثابت مانده و 75 درصد است.
مطابق با این نظرسنجی، بیش از نیمی (56 درصد) از پاسخ دهندگان گفتند که از کمک نظامی آمریکا به رژیم صهیونیستی حمایت می کنند اما پاسخ دهندگان در مورد اتفاقات چند ماه اخیر در خاورمیانه اختلاف نظر دارند.
در این نظرسنجی آمده که 48 درصد از دموکرات ها فکر می کنند پاسخ رژیم صهیونیستی به حمله 7 اکتبر بسیار شدید بوده است اما تنها 18 درصد از جمهوری خواهان همین نظر را دارند.
اکثریت پاسخ دهندگان (54 درصد) اعتماد دارند که ایالات متحده باید بیشتر در رویدادهای جهانی مشارکت داشته باشد.
بیش از 89 درصد از آمریکایی ها نگران تقویت نظامی چین هستند و 75 درصد گفتند که نگرانند چین به عنوان قدرت برتر جهان از ایالات متحده پیشی گیرد.
براساس گزارش این نظرسنجی، 62 درصد از آمریکایی ها دیدگاه مثبتی نسبت به ناتو دارند و 72 درصد از اصل دفاع جمعی این اتحاد نظامی حمایت می کنند.
این نظرسنجی بین 20 تا 27 مه به صورت تلفنی و آنلاین بین 1257 پاسخ دهنده انجام شده است.

پایان خبر گزارشگر آی تی 

تعداد بیشتری از آمریکایی ها اکنون باور دارند که روسیه در جنگ اوکراین پیروز است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعداد بیشتری از آمریکایی ها اکنون باور دارند که روسیه در جنگ اوکراین پیروز است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعداد بیشتری از آمریکایی ها اکنون باور دارند که روسیه در جنگ اوکراین پیروز است"، کلیک کنید.