تمدید محدودیت های ترافیکی جاده های شمال تا دوشنبه هفته آینده / مسافران حتما بخوانند

تمدید محدودیت های ترافیکی جاده های شمال تا دوشنبه هفته آینده / مسافران حتما بخوانند

به گزارش گزارشگر آی تی،سرهنگ جهانتاب رییس پلیس راه مازندران اظهار داشت: محدودیت های ترافیکی تا روز دوشنبه 23 بهمن در جاده های مازندران اعمال می شود.

گزارشگر آی تی در خبری آورده که وی با اشاره به محدودیت های تردد موتور سیکلت افزود: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 23 بهمن از جاده های هراز، کرج ـ چالوس و سوادکوه ممنوع است و تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع می باشد.

رییس پلیس راه مازندران به محدودیت های ترافیکی در جاده کندوان هم اشاره و تصریح کرد: با محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان روبه رو هستیم و این محدودیت ها در روز یکشنبه 22 بهمن نیز اعمال می شود.

جهان تاب ادامه داد: محدودیت ها از ساعت 12 از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به مقصد چالوس اعمال می شود. از ساعت 13 نیز از ابتدای پل زنگوله در انتهای دهانه شمالی تونل البرز به چالوس ممنوعیت تردد داریم که طبق مقررات اعمال می شود.

رییس پلیس راه مازندران همچنین اظهار کرد: از ساعت 15 از سمت مرزن آباد به تهران در مسیر شمال به جنوب مسیر یکطرفه و از ساعت 24 طرح اتمام می یابد و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه خواهد شد.

وی درباره اعمال محدودیت تردد در محور کندوان از ساعت 14 تا 24 روزهای جمعه و دوشنبه 20 و 23 بهمن گفت: از ساعت 14 از ابتدای آزادراه تهران – شمال اعمال ممنوعیت تردد به مقصد چالوس وجود دارد و از ساعت 15 از ابتدای پل زنگوله در انتهای دهانه شمالی تونل البرز به چالوس انسداد کامل انجام می شود.

به گفته جهانتاب از ساعت 17 نیز از مرزن آباد به تهران در مسیر شمال به جنوب جاده یکطرفه و از ساعت 24 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه است.

رییس پلیس راه مازندران به محدودیت های ترافیکی جاده هراز نیز اشاره کرد و افزود: با افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی در روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه 19، 20 و 22 به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بلعکس انجام می شود.

رییس پلیس راه مازندران درباره محدودیت های ترافیکی خودروهای سنگین نیز گفت: در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. در محور هراز نیز تردد تمامی تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

جهانتاب اظهار کرد: تردد همه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه 20، 21 و 22 از محور هراز ممنوع اعلام شده است و اجرای محدودیت ها منوط به افزایش حجم تردد در جاده های استان خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محورها هرگونه تردد در ساعت و یا نحوه اجرا محتمل است.

وی بیان کرد: مسافران و رانندگان می توانند برای آگاهی از آخرین وضعیت راهها، انسدادها یا محدودیت های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.141.ir مراجعه کنند و یا با تلفن گویای 141 تماس بگیرند.

233217

تمدید محدودیت های ترافیکی جاده های شمال تا دوشنبه هفته آینده / مسافران حتما بخوانند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمدید محدودیت های ترافیکی جاده های شمال تا دوشنبه هفته آینده / مسافران حتما بخوانند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمدید محدودیت های ترافیکی جاده های شمال تا دوشنبه هفته آینده / مسافران حتما بخوانند"، کلیک کنید.