تنیسور سرشناس ایرانی: امیر جدیدی بازیگر بی نظیری است

تنیسور سرشناس ایرانی: امیر جدیدی بازیگر بی نظیری است

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی؛ «منصور بهرامی» تنیس باز سرشناس ایرانی در گفت وگوی اختصاصی با «منصور جهانی» خبرنگار مستقل و بین المللی سینما درباره تولید فیلم «منصور» گفت: حق و حقوق این فیلم توسط «فرانس تلویزیون» France TV خریده شده است و می خواهند آن را تولید کنند. در روزهای برپایی بازار هفتاد و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «کن» Cannes فرانسه هم به خریداران بین المللی معرفی شد و همچنین اخبار آن در رسانه ها بازتاب داشت. فیلمنامه آن توسط «داون مک دانیل» Dawn McDaniel با همکاری «فیلیپ دی لیون» Philippe de Lyon نوشته شده است و اگر همه چیز به خوبی پیش برود؛ توسط «رومالد بارونژه» Romuald Boulanger کارگردانی خواهد شد.

«رومالد بارونژه» کارگردان «روی خط» با بازی «مل گیبسون»

وی همچننین گفت: «رومالد بارونژه» فیلم سینمایی «روی خط» On the Line با بازی «مل گیبسون» کارگردان، تهیه کننده و بازیگر سرشناس سینمای جهان را در سال 2022 کارگردانی کرد و فیلمساز توانمندی است.

«امیر جدیدی» جزو تنیس بازان خوب است

این تنیس باز حرفه ای درباره بازی «امیر جدیدی» در فیلم «منصور» گفت: هنوز از نزدیک با «امیر جدیدی» آشنا نشده ام ولی می دانم که در ایران، جزو تنیس بازان خوب است و هنرپیشه بی نظیری است و از طریق این گفت وگو به او بگویید که خیلی مخلصم.

قلبم همیشه با مردم ایران است

«منصور بهرامی» در پایان این گفت وگوی اختصاصی تاکید کرد: به مردم ایران می گویم که قلبم همیشه با آنهاست.

بازی با بزرگترین اسطوره های تنیس جهان

«منصور بهرامی» در دوران حرفه ای ورزش خود، با بزرگترین اسطوره های تنیس جهان از جمله؛ «جان مک اِنرو» John McEnroe، «ایلیه ناستاسی» Ilie Nastase، «بیورن بورگ» Björn Borg، «جیمی کانرز» Jimmy Connors، «ایوان لندل» Ivan Lendl، «یانیک نوآ» Yannick Noah، ، «پَت کش» Pat Cash و … بازی کرده است.

قهرمان تنیس جهان در سال 2000

این تنیس باز مطرح ایرانی در سال 2000 قهرمان تنیس جهان شد. قبل از آن هم در مسابقات حرفه ای و در 6 مسابقه «اِی تی پی» ATP Tour به مقام اول دست یافت و در 12 مسابقه «اِی تی پی» نیز به فینال رسید که بزرگ ترین آنها مسابقات «اوپن فرانسه» French Open در ورزشگاه «رولان کاروس» Roland Garros پاریس بود.

بازی در مهمترین مسابقات و استادیوم های تنیس جهان

بهرامی در مهمترین مسابقات و استادیوم های تنیس جهان بازی کرده است از جمله؛ «کوارت فینال» در «یواِس اوپن» The US Open، «مونته کارلو» Monte-Carlo Masters، «هامبورگ» Hamburg European Open، «اشتوتگارت»، «ویمبلدون» Wimbledon و «اوپن مسابقات مستر» Open Masters در سال 2000 پاریس به فینال رسید و در تعدادی از آنها هم به مقام قهرمانی دست یافت.

258 258

تنیسور سرشناس ایرانی: امیر جدیدی بازیگر بی نظیری است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تنیسور سرشناس ایرانی: امیر جدیدی بازیگر بی نظیری است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تنیسور سرشناس ایرانی: امیر جدیدی بازیگر بی نظیری است"، کلیک کنید.