توقف دوباره لیورپول، تنش در اردوی آنفیلدی ها

لیورپول با تساوی برابر وستهم دو امتیاز حساس دیگر را از دست داد.

به گزارش گزارشگر آی تی، لیورپول در بازی های آغازیم هفته سی وپنجم لیگ برتر انگلیس در خانه وستهم به میدان رفت که این دیدار با تساوی دو بر دوی دو تیم به پایان رسید. شاگردان یورگن کلوپ که با شکست مقابل اورتون از کورس قهرمانی جا مانده بودند، برابر چکش ها به دنبال گلزنی بودند ولی لوییز دیاز و داروین نونیز موقعیت های مناسبی را از دست دادند.

ژارود بوون روی ارسال محمد کودوس توانست دروازه لیورپول را در نیمه نخست باز کند و نیمه اول با برتری وستهم خاتمه یابد. با شروع نیمه دوم لیورپول خیلی زود به وسیله اندرو رابرتسون به گل تساوی رسید.

لیورپول در دقیقه 65 به گل دوم رسید. ضربه خاکپو با برخورد به چند بازیکن وستهم وارد دروازه این تیم شد و گل در نهایت به نام توماس آریولا ثبت شد. این پایان کار نبود و  میکاییل آنتونیو گل تساوی بخش وستهم را به ثمر رساند تا دو تیم امتیازها را تقسیم کنند.

توقف دوباره لیورپول، تنش در اردوی آنفیلدی ها

از نکات این دیدار مشاجره لفظی محمد صلاح و یورگن کلوپ در نیمه دوم بازی و پیش از ورود مهاجم مصری به زمین بود که از دید دوربین های تصویربرداران نادیده نماند.

در ادامه دیدارهای این هفته از رقابت ها امروز و امشب چند دیدار برگزار می شود که در مهم ترین بازی استون ویلا در ویلاپارک پذیرای چلسی خواهد بود.

در جدول رده بندی لیورپول با 75 امتیاز  در رده سوم قرار دارد.

پایان خبر گزارشگر آی تی

توقف دوباره لیورپول، تنش در اردوی آنفیلدی ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقف دوباره لیورپول، تنش در اردوی آنفیلدی ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقف دوباره لیورپول، تنش در اردوی آنفیلدی ها"، کلیک کنید.