تولید «تلماسه سوم» تابستان آینده شروع می‌شود/ اقتباسی سخت

تولید «تلماسه سوم» تابستان آینده شروع می‌شود/ اقتباسی سخت

به گزارش گزارشگر آی تی، به احتمال زیاد «تلماسه: مسیح» فیلم بعدی دنی ویلنوو است و با وجود این که این فیلمساز چندبار گفته بود که چنین نخواهد بود، اکنون گفته می‌شود وی می‌خواهد سه گانه «تلماسه» را تا سال ۲۰۲۶ تکمیل کند و در حال حاضر مشغول کار برای تکمیل فیلمنامه و نهایی کردن بازیگران است.

گزارشگر آی تی نوشت: برادران وارنر «فیلم بدون عنوان» خود را که زمان اکرانش را برای دسامبر ۲۰۲۶ تعیین کرده بود، اکنون به عنوان «فیلم دنی ویلنوو» نام‌گذاری کرده است.

این در حالی است که کتاب فرانک هربرت برای فیلم سوم «تلماسه» به اندازه کتاب اول مخاطب پسند نیست و اگر ویلنوو به آن وفادار باشد، فیلمی بسیار متفاوت با ۲ فیلم اول شکل می‌گیرد زیرا پل آتریدس با بازی شالامه، که اکنون یک دیکتاتور قدرتمند است، دیگر شخصیتی دوست داشتنی باقی نمی‌ماند و داستانی جدی‌تر با اکشن کمتر پیش رو خواهد بود. در واقع دو فیلم اول «تلماسه» یک سفر قهرمانی نیستند، بلکه بیشتر تصویرگر چگونگی شکل گیری یک شخصیت شرور هستند، به همین دلیل تبدیل آن به یک فیلم پرفروش بسیار سخت خواهد بود.

ویلنوو و کمپانی لجندری در مرحله بعد «جنگ هسته‌ای: یک سناریو» را با اقتباس از کتاب غیرداستانی آنی یاکوبسن که درباره رویدادهایی است که در صورت وقوع یک جنگ هسته‌ای رخ می‌دهد، خواهند ساخت.

«تلماسه: قسمت دوم» با بازی تیموتی شالامه و زندایا تا اینجا موفق‌ترین فیلم زنده سال ۲۰۲۴ است که از زمان اکران خود در اول ماه مه تاکنون ۲۸۲.۱ میلیون دلار فروش داخلی و ۷۱۱.۴ میلیون دلار در سراسر جهان کسب کرد و برادران وارنر را به اولین استودیویی بدل کرد که سال ۲۰۲۴ به فروش یک میلیارد دلاری در سراسر جهان دست یافت.

زمان اکران «تلماسه: مسیح» ۱۸ دسامبر ۲۰۲۶ اعلام شده است.

۲۲۰۵۷

تولید «تلماسه سوم» تابستان آینده شروع می‌شود/ اقتباسی سخت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تولید «تلماسه سوم» تابستان آینده شروع می‌شود/ اقتباسی سخت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تولید «تلماسه سوم» تابستان آینده شروع می‌شود/ اقتباسی سخت"، کلیک کنید.