جزییات طرح معافیت سربازان بدون شرط سنی

جزییات طرح معافیت سربازان بدون شرط سنی

آفتاب نیوز :

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا جزییات اجرای طرح معافیت سربازان دارای فرزند را تشریح کرد.

وی افزود: ملاک عمل برای رسیدگی به درخواست سربازان وظیفه اعم از سربازان عادی، امریه، طلاب و … سند رسمی ازدواج و شناسنامه پدر و تاییدیه ثبت احوال است.

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا متذکر شد: یگان های خدمتی پس از بررسی و تایید مدارک و مستندات مربوطه و ثبت ترخیص آنان در سامانه، سربازان واجد شرایط را برای ثبت درخواست معافیت به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) معرفی می کنند.

سردار مهری تصریح کرد: سازمان وظیفه عمومی پس از بررسی و تایید شرایط سربازان ترخیص شده، کارت معافیت را صادر و در صورت عدم احراز شرایط، برای ادامه خدمت، فرد را به یگان خدمت معرفی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: کارکنان وظیفه فراری در صورت داشتن شرایط معافیت، پس از معرفی خود به یگان خدمتی و بررسی مدارک، از یگان ترخیص و می توانندبرای معافیت مذکور اقدام کنند.

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: همچنین کارکنان وظیفه متاهل حین خدمت که واجد شرایط معافیت نیستند، می توانند علاوه بر 2 ماه کسر خدمت تاهل، برای فرزند اول 3 ماه کسر خدمت و برای فرزند دوم 4 ماه و فرزند سوم 5 ماه کسر خدمت بهره مند شوند.

سردار مهری یادآور شد: بیش از 90 درصد درخواست های ثبت شده، رسیدگی و صدور کارت شده اند و سایر پرونده های در دست اقدام نیز پس از رفع نقص مدارک توسط مشمولان و انجام استعلامات لازم به سرعت صدور کارت می شوند.

جزییات طرح معافیت سربازان بدون شرط سنی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات طرح معافیت سربازان بدون شرط سنی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات طرح معافیت سربازان بدون شرط سنی"، کلیک کنید.