جلسه فوق العاده سران قوا به میزبانی مخبر برگزار شد

جلسه فوق العاده سران قوا به میزبانی مخبر برگزار شد

در جلسه فوق العاده سران قوا به میزبانی محمد مخبر معاون اول رییس جمهور بر ادامه خدمت رسانی دولت مردمی و همراهی سران قوا تاکید شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، در جلسه فوق العاده سران قوا به میزبانی محمد مخبر معاون اول رییس جمهور بر ادامه خدمت رسانی دولت مردمی و همراهی سران قوا تاکید شد.

این جلسه صبح امروز (دوشنبه) و درپی اعلام عروج آیت الله رییسی رییس جمهور محبوب و مردمی و هییت همراه؛ به میزبانی مخبر معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

قالیباف و حجت الاسلام محسنی اژه ای، روسای دو قوه مقننه و قضاییه ضمن تسلیت به رهبری معظم انقلاب، مردم شریف ایران و معاون اول رییس جمهور و اعضای دولت بر همکاری کامل با دکتر مخبر برای انجام وظایف قوه مجریه تاکید کردند.

مخبر در این نشست با اعلام تاثر عمیق و حزن غیر قابل وصف خود و اعضای دولت، تصریح کرد: راه خادم الرضا و دوستدار ملت ایران، آیت الله رییسی در انجام وظایف محوله را بدون هیچ خللی دنبال خواهیم کرد و امام خامنه ای و ملت شریف ایران مطمن باشند راه ما راه رییس جمهور مردمی است و خدمت توقف نخواهد داشت.

جلسه فوق العاده سران قوا به میزبانی مخبر برگزار شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه فوق العاده سران قوا به میزبانی مخبر برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه فوق العاده سران قوا به میزبانی مخبر برگزار شد"، کلیک کنید.