جنجال حامدی فر و رضایی به بازی برگشت رسید!

جنجال حامدی فر و رضایی به بازی برگشت رسید!

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی؛ در حالی که بازیکنان و هواداران استقلال در حال خوشحالی و جشن پیروزی بزرگ مقابل ذوب آهن بودند، حامدی فر پس از اینکه مهرداد رضایی را دید با سرعت بالایی به سمت او آمد و بی هوا با شدت زیادی او را نقش بر زمین کرد و پس از آن بالا سر او قرار گرفت و جملاتی هم به او خطاب کرد.

به گزارش گزارشگر آی تی، تیم های فوتبال استقلال و ذوب آهن امروز (دوشنبه) در هفته بیست وششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. بعد از برگزاری این مسابقه، صحنه درگیری امید حامدی فر بازیکن استقلال با مهرداد رضایی بازیکن تیم میهمان عجیب به نظر رسید، اما این صحنه به اتفاقاتی در بازی نیم فصل اول دو تیم گره خورده بود.

ماجرا از این قرار بود که در یکی از صحنه های بازی رفت دو تیم، رضایی روی توپ حامدی فر تکل زد که توپ به اوت رفت. رضایی خطاب به بازیکن استقلال با جمله منشوری اعلام کرد که از جایش بلند شود و دنبال خطا نباشد. حامدی فر که در کوران بازی قرار داشت در بازی رفت متوجه صحبت های بازیکن ذوب نشد، ولی بعد از مسابقه با انتشار استوری و تصویری از شخصیت های کارتونی پاسخ هافبک ذوب را داد و تاکید کرد که متوجه صحبت های وی نشده است، وگرنه جوابش را می داد.

این اتفاق در طول زمان برای افکار عمومی و رسانه ها در حال فراموشی بود که بعد از هفته بیست وششم لیگ برتر دوباره یادآوری شود. رضایی در میکسدزون خبری بعد از بازی استقلال با اینکه حاضر نشد با اصحاب رسانه مصاحبه کند، در مورد حامدی فر گفت: او چه کسی است؟ او را نمی شناسم و به موقع جوابش را خواهم داد.

در چنین شرایطی به نظر می رسد احتمالاً هر دو بازیکن به کمیته انضباطی فراخوانده می شوند.

جنجال حامدی فر و رضایی به بازی برگشت رسید!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنجال حامدی فر و رضایی به بازی برگشت رسید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنجال حامدی فر و رضایی به بازی برگشت رسید!"، کلیک کنید.