خشم سرمربی تیم ملی والیبال؛ به کشورمان احترام نگذاشتیم

خشم سرمربی تیم ملی والیبال؛ به کشورمان احترام نگذاشتیم

آفتاب نیوز :

هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت ها 2024 از امروز (سه شنبه – 15 خرداد) در شهر های کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شد و با 32 مسابقه در مدت شش روز تا 20 خرداد پیگیری خواهد شد.

مردان والیبال ایران از ساعت 13:50 امروز (سه شنبه – 15 خرداد) در نخستین بازی هفته دوم خود و سومین مسابقه شهر کوکورا به مصاف ژاپن رفتند و 3 بر صفر مغلوب شدند.

مایوریسیو موتا پایز سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار گفت: تقریباً بازی خیلی خوبی بود. در ست اول مبارزه خوبی داشتیم، اما به اندازه کافی برای مقابله با ژاپن استوار نبودیم. بابت دو ست نخست خوشحالم، چرا که بازی خوبی نشان دادیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: ست سوم خجالت آور بود. ما تیم بودن و مبارزه کردن را رها کردیم، به کشورمان احترام نگذاشتیم، به تماشاگران احترام نگذاشتیم و می بایست بهتر از این بازی می کردیم. باید به کاری که انجام می دهیم و پیراهنی که پوشیدیم احترام می گذاشتیم. از تیم ایران از ست سوم ناامید شدم.

پایز گفت: باید ببینیم برای بازی بعدی چه بازیکنانی را در اختیار داریم، چرا که هنوز نمی دانیم، اما باید برای بازی مقابل برزیل تیم تر باشیم، قطعاً بازی سختی پیش رو داریم.

خشم سرمربی تیم ملی والیبال؛ به کشورمان احترام نگذاشتیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خشم سرمربی تیم ملی والیبال؛ به کشورمان احترام نگذاشتیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خشم سرمربی تیم ملی والیبال؛ به کشورمان احترام نگذاشتیم"، کلیک کنید.