دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان: زنگ انشا تمام شده، امروز زنگ حساب است 

دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان: زنگ انشا تمام شده، امروز زنگ حساب است 

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی؛ محمدرضا نژادحیدری در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: در شرایطی که در کشور وجود دارد، همه جریانات سهم دارند؛ هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان اشتباهاتی داشتند و طبعا گروه هایی که سهم بیشتری از قدرت داشتند، بایستی مسیولیت بیشتری بپذیرند و مجموعه اصلاح طلبان به نسبت سهمی که در اداره کشور داشته، باید پاسخکوی مردم باشد و نقش خود را در مشکلات امروز مردم بپذیرد.

دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان گفت: مجلس فعلی محصول مشارکت پایین مردم در انتخابات 1398 است که یکی از کم رونق ترین انتخابات کشور از نظر مشارکت بوده است.

وی با اشاره به شعارها و وعده هایی که نمایندگان کنونی مجلس در زمان انتخابات دوره قبل داده اند، افزود: از نمایندگان فعلی استان و مسیولان کمیسیون ها این سیوال را می پرسیم که شما برای تورم چه کردید؟

نژادحیدری خطاب به مردم بیان کرد: زنگ انشا تمام شده و اکنون زنگ حساب است و مردم باید از نمایندگان فعلی خود حساب کشی کنند.

وی با اشاره به اینکه ما آسیب شناسی و ضعف های خود را احصا کردیم، بیان کرد: مجموعه اصلاح طلبان خودشان در انتقاد از فراد مورد حمایتشان پیشرو هستند.

نژادحیدری درباره حضور محمدرضا باهنر از حوزه انتخابیه کرمان و راور بیان کرد: با توجه به حضور آقای باهنر در چند دوره مجلس و نقش آفرینی در کمیسیون ها و هییت رییسه مجلس، یک ظرفیت خیلی خوب برای کشور محسوب می شود و از حضورش در انتخابات حوزه انتخابیه کرمان و راور استقبال می کنیم.

نژادحیدری در ادامه بیان کرد: ای کاش فضای انتخابات به نحوی بود که رقابت ها در سایر استان ها هم مانند کرمان بود، زیرا تعداد قابل توجهی از نیروهای اصلاح طلب را توانستیم از فیلترهای نظارتی عبور دهیم، اما در سایر نقاط کشور این وضعیت وجود ندارد و حدود 100 نفر از نیروهای طرفدار توسعه در صحنه انتخابات حضور دارند.

وی تصریح کرد: با همه نقدهایی که به سیستم برگزاری انتخابات داریم اما معتقد نیستیم راهکار حل مشکلات عدم شرکت در انتخابات است زیرا به موازات مشارکت مردم در عرصه های سیاسی در تاریخ 45 ساله انقلاب اسلامی می بینیم هرجا مردم حضور فعالی داشته اند، فضای سیاسی باز شده و وضعیت اقتصادی رونق بهتری پیدا کرده است.

رییس ستاد نامزدهای اصلاح طلبان کرمان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: اختلافات دو نماینده فعلی کرمان و راور یک فرصت خوب از این شهرستان ها گرفت. بنده به شوخی به یکی از دوستان یکی از این نمایندگان گفتم آمادگی داریم بین شما وفاق و مودت ایجاد کنیم، اما این اختلاف قابل مدیریت نیست و وارد یک مسیر جدی شده است.

وی بیان کرد: مجموعه نیروهای اصلاح طلب ضمن تاکید بر مرزهای هویتی خودشان و اختلاف نظرهای سیاس ای که دارند از توانایی تعامل با رقیب برخوردار هستند و مثال آن دوره هشتم مجلس شورای اسلامی است که کریمی از اصلاح طلبان کرمان و کرمی از اصولگرایان کرمان بودند و به غیر از چند مورد اختلاف جدی که پیش آمد در دیگر مسایل به دنبال منافع ملی و مردمی به جای منافع حزبی و سیاسی بودند.

46

دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان: زنگ انشا تمام شده، امروز زنگ حساب است 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان: زنگ انشا تمام شده، امروز زنگ حساب است " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان: زنگ انشا تمام شده، امروز زنگ حساب است "، کلیک کنید.