دعوت «فتاح» از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات

دعوت «فتاح» از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با صدور پیامی از آحاد مردم برای شرکت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش گزارشگر آی تی و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام، در متن پیام سید پرویز فتاح آمده است: شهادت رئیس‌جمهور مردمی، جهادی و خدوم حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، کشور را در بهتی بزرگ و مصیبتی سنگین فرو برد و ناگزیر از برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری کرد و فرصت دیگری را برای خلق حماسه، پیش روی ملّت داغدار و غیور ایران اسلامی قرار داد.

مردم رشید ایران با حضور پر شور و معنادار خود در تشییع شهدای خدمت در مقابل این واقعه تلخ حماسه آفریدند و همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند ان‌شاءالله حضور پر شور آحاد ملّت در انتخابات هشتم تیر نیز مکمل حماسه بدرقه شهیدان پرواز اردیبهشت می‌شود.

اینجانب اعتقاد راسخ دارم با عنایت پروردگار متعال، چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور حماسی و دشمن شکن مردم، صحنه با شکوهی از عزت ملّی، عظمت ملّت ایران و یک دستاورد بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

لذا، این خادم کوچک مردم بزرگ ایران با دعوت از آحاد ملّت تقاضا دارد با حضور پر شکوه خود در پای صندوق‌های رأی و سپردن سکان اجرایی کشور به دست فردی شایسته، آگاه، با اخلاص و انقلابی زمینه تکمیل مأموریت و تداوم راه شهیدان خدمت را فراهم آورند.

پایان خبر گزارشگر آی تی

دعوت «فتاح» از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت «فتاح» از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت «فتاح» از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات"، کلیک کنید.