دعوت 39 والیبالیست به اردوی تیم ملی/ پایز، امیر غفور را هم خواست

دعوت 39 والیبالیست به اردوی تیم ملی/ پایز، امیر غفور را هم خواست

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از 39 بازیکن برای حضور در دومین اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرد.

به گزارش گزارشگر آی تی، رقابت های لیگ ملت های 2024 از یکم خرداد در کشورهای برزیل و ترکیه آغاز می شود که به عنوان آخرین مرحله صعود به المپیک پاریس حساسیت و اهمیت این رقابت ها را در این سال به حداکثر خود رسانده است.

تیم ملی والیبال ایران  اردوهای آماده سازی خود را از 18 فروردین آغاز کرد تا برای حضور هر چه بهتر در این رقابت ها آماده شود.

موتا پایز، سرمربی برزیلی – فرانسوی تیم ملی والیبال مردان ایران، اسامی 39 بازیکن را جهت شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی اعلام کرد که به شرح زیر است:

پاسورها: محمدطاهر وادی، جواد کریمی، علی رمضانی، عرشیا به نژاد و ایلشن داوودی پور

دریافت کننده قدرتی: میلاد عبادی پور، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، شهروز همایوفرمنش، مرتضی شریفی، آرمین افشین فر، پوریا حسین خانزاده، مبین نصری، علی حق پرست

مدافع میانی: سیدمحمد موسوی، علی اصغر مجرد، علی شفیعی، محمد ولی زاده، محمد فلاح، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امیررضا سرلک، علیرضا مصلح آبادی فراهانی، یوسف کاظمی و متین احمدی

قطر پاسور: امیر غفور، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، بردیا سعادت، مهدی رضایی، محمد بربست، رضا رضایی، علیرضا عبدالحمیدی، امیرحسین صداقت و سیدامیرحسین ساداتی

لیبرو: مهدی مرندی، محمدرضا حضرت پور، آرمان صالحی، مهران توانا

بر این اساس آماده سازی تیم ملی از چهارشنبه وارد مرحله جدیدی خواهد شد و محمد فلاح، محمد ولی زاده، شهروز همایونفرمنش، مهدی مرندی، محمدرضا حضرت پور، محمدطاهر وادی و میثم صالحی از سه شنبه 28 فروردین خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی خواهند کرد تا از صبح چهارشنبه تمرینات اختصاصی خود را بدون پرش در سالن فدراسیون والیبال آغاز کنند. بازیکنان لژیونر هم پس از بازگشت به ایران با نظر پایز استراحتی کوتاه خواهند داشت و در کمترین زمان ممکن به اردوی تیم ملی اضافه می شوند و در صورت آمادگی بازیکنان و رقابت نزدیک در پست های مختلف تمرینات تیم ملی در دو گروه الف و ب در سالن فدراسیون برگزار خواهد شد.

در این مرحله از تمرینات پیمان اکبری با هماهنگی سرمربی تیم ملی، هدایت تیم ملی در اردوی مردان والیبال ایران را بر عهده دارد و علی فتاحی، نوید مشجری، عبدالرضا علیزاده، امیر ملک زاده به عنوان مربی، محمدامین شاکری (آنالیزور)، توحید اصغری (بدنساز)، علی حدادی (فیزیوتراپ) و محمدناصر نقره ای به عنوان ماساژور اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال را در اردوی آمادگی این تیم تشکیل می دهند و پایز نیز از چهارم اردیبهشت وارد تهران می شود و به صورت مستقیم هدایت تمرین های تیم ملی را زیر نظر خواهد گرفت.

پایان خبر گزارشگر آی تی

دعوت 39 والیبالیست به اردوی تیم ملی/ پایز، امیر غفور را هم خواست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت 39 والیبالیست به اردوی تیم ملی/ پایز، امیر غفور را هم خواست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت 39 والیبالیست به اردوی تیم ملی/ پایز، امیر غفور را هم خواست"، کلیک کنید.