دومین تمرین ملی پوشان والیبال در مانیل/ لطفا کری بخوانید!

دومین تمرین ملی پوشان والیبال در مانیل/ لطفا کری بخوانید!

دومین تمرین تیم والیبال ایران در فیلیپین در حالی برگزار شد که پیمان اکبری از بازیکنان خواست با روحیه بهتری کار خود را دنبال کنند تا آماده مصاف با آمریکا شوند.

به گزارش گزارشگر آی تی، هفته سوم رقابت های لیگ ملت های 2024 از سه شنبه 29 خرداد آغاز می شود و تیم ایران که در دو هفته گذشته در هشت دیدار خود ناکام از زمین مسابقه بیرون آمده، در اولین مسابقه اش این هفته روز چهارشنبه 30 خرداد به مصاف شاگردان جان اسپرا در تیم آمریکا می رود.

شاگردان پیمان اکبری که سومین روز حضورشان در فیلیپین میزبان هفته سوم مسابقات را تجربه می کنند، امروز (دوشنبه 27 خرداد) هم در دو نوبت صبح و عصر دو جلسه تمرین برگزار کردند تا آماده رقابت با تیم قدرتمند آمریکا شوند. علاوه بر این جلسه آنالیز هم برگزار شد تا ملی پوشان شناخت بیشتری نسبت به حریف خود به دست بیاورند.

تمرین صبح که خیلی زود و از ساعت 8 صبح در هتل شروع شد، وزنه و بدنسازی بود. در حین اینکه ملی پوشان طبق برنامه کارهای خود را انجام می دادند، پیمان اکبری و علی فتاحی نیز در حال گفت وگو و بررسی برگه های آنالیز آمریکا بودند؛ جلسه آنالیزی که با فاصله کمی از تمرین بدنسازی برگزار شد و در آن به بررسی نقاط ضعف و قوت حریف و برنامه لازم برای رویارویی با تیم کامل جان اسپرا به بازیکنان گوشزد شد.

همچنین ساعت 15 تمرین توپی تیم ملی در سالن نینوی آکینو استادیوم شروع شد که مجهزتر از سالن روز گذشته بود و کیفیت بهتری داشت. اکبری پیش از شروع تمرین ملی پوشان را دور هم جمع کرد و از آنها خواست با نشاط بیشتری تمرین کنند. سرمربی که می خواهد فشار روانی تیم را کمتر کند، گفت: دیروز تمرین بدی نداشتیم اما بالا و پایینش کردیم. باید کری بخوانید و شادی کنید که حداقل از آن حالت دربیاید. حرکات خوب در تمرین زیاد انجام می دهید اما از آن حالت خوب لذت ببرید.

در ادامه، همین اتفاق هم افتاد و بازیکنان سعی کردند پرنشاط تر تمرین کنند.

دومین تمرین ملی پوشان هم تمام شد. فردا باید در سالن اصلی مسابقات تمرین کنند و با فضای آن آشنا شوند. هر چه می گذرد به آغاز رقابت های هفته سوم نزدیک تر می شویم، به هفته ای که آخرین شانس و فرصت تیم ملی برای جبران نتایج دو هفته گذشته است.

پایان خبر گزارشگر آی تی

دومین تمرین ملی پوشان والیبال در مانیل/ لطفا کری بخوانید!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دومین تمرین ملی پوشان والیبال در مانیل/ لطفا کری بخوانید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دومین تمرین ملی پوشان والیبال در مانیل/ لطفا کری بخوانید!"، کلیک کنید.