رتبه اول بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی

رتبه اول بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی

به گزارش گزارشگر آی تی از تبریز، مسعود کردستانی در دوازدهمین جلسه کمیته بازاریابی استان افزود: بر اساس آمار اعلامی؛ بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با 119 درصد پرداخت تسهیلات در بخش مشاغل خانگی رتبه اول شبکه بانکی استان را به خود اختصاص داده است.

به گفته وی تعداد 190 پرونده تسهیلاتی به ارزش 245 میلیارد و 800 میلیون ریال در طول سال جاری پرداخت شده است.

وی در ادامه به پرداخت تسهیلات تبصره 4 معرفی شدگان اداره کل بهزیستی استان نیز اشاره کرد و اذعان داشت: 122 میلیارد ریال تسهیلات در قالب 114 پرونده به معرفی شدگان بهزیستی استان در طول سال جاری پرداخت شده است.

کردستانی به آمار پرداختی ها به معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز اشاره کرد و افزود: در این شاخص نیز 100 میلیارد ریال در قالب 107 پرونده تسهیلاتی به حساب مشتریان متقاضی واریز شده است.

کردستانی اضافه کرد: منابع بانک توسعه تعاون استان در سال جاری بیش از 45 درصد رشد نشان می دهد؛ همچنین در این مدت میزان تسهیلات پرداختی استان بیش از 35 درصد رشد دارد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی اضافه کرد: در تسهیلات فرزندآوری نیز امسال 260 میلیارد و 400 میلیون رسال تسهیلات در استان پرداخت شده که در مقایسه با مدت مشابه بیش از 230 درصد رشد نشان می دهد.

وی میزان ضمانت نامه های صادر شده در استان را دو هزار و 429 میلیارد و 551 میلیون ریال اعلام کرد و اذعان داشت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از 143 درصد رشد برخوردار است.

وی در خصوص گشایش اعتبار اسنادی ریالی عملکرد استان را بالغ بر سه هزار و 494 میلیارد و 211 میلیون ریال خواند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 340 درصد رشد نشان می دهد.

کردستانی همچنین به افزایش سه برابری تفاهم نامه های منعقده بین بانک توسعه تعاون با سایر شرکت ها و سازمان ها اشاره کرد و گفت: امسال 97 فقره تفاهم نامه همکاری با شرکت ها و سازمان های مختلف برای ارایه خدمات بانکی منعقد شده است که نسبت به سال گذشته این رقم سه برابر رشد نشان می دهد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی رقم کلی تفاهم نامه های منعقده امسال را یک هزار و 540 میلیارد ریال خواند که به ترتیب در حوزه های تولید، مسکن ، کشاورزی و بازرگانی اختصاص یافته است.

گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی حاکی است، در حال حاضر بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک دولتی بخش تعاون با 22 شعبه در استان ارایه خدمات می نماید.

رتبه اول بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رتبه اول بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رتبه اول بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی"، کلیک کنید.