‌ساخت بیش از ۸۰۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی شده است

‌ساخت بیش از ۸۰۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی شده است

گزارشگر آی تی/فارس معاون پشتیبانی و مدیریت منابع انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از واحدهای نهضت ملی مسکن با همت بنیاد مسکن در دست ساخت است، گفت: تاکنون بیش از ۸۰۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی شده است.

علیرضا فلاحی امروز، ۱۲ تیرماه در نشست بررسی و ارزیابی طرح‌های نهضت ملی مسکن و تجاری‌سازی طرح‌های استان فارس با بیان اینکه اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن پیشران توسعه صنعت ساختمان و جهش تولید است، گفت: تاکنون بیش از ۸۰۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن در روستاها و شهرها وارد فاز عملیاتی شده است.

وی همچنین از تکمیل و تحویل بیش از ۲۹۷ هزار واحد از این واحدها به متقاضیان استان فارس خبر داد و افزود: اجرای این طرح‌ها زمینه افزایش و رونق اشتغال را نیز فراهم کرده است.

فلاحی با بیان اینکه باید از تمامی ظرفیت‌های قانونی برای خانه‌دار شدن اقشار مختلف و همچنین ایجاد اشتغال و کار آفرینی در کنار طرح‌های نهضت ملی مسکن باید بهره برد، گفت: از مجموع ۸۰۲ هزار و ۵۲ واحد نهضت ملی مسکن که در فرآیند اجرا قرار گرفت، ۵۲۹ هزار و ۷۴۲ واحد روستایی و مابقی شهری است که از واحدهای روستایی آغاز شده نیز ۲۷۸ هزار و ۴۲ واحد تکمیل و تحویل شده و مابقی در دست اجراست.

معاون پشتیبانی و مدیریت منابع انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: از واحدهای شهری در دست اجرا توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز ۱۹ هزار و ۲۱۰ واحد تکمیل و تحویل شده است و بقیه در حال اجراست و در مراحل مختلف پیشرفت فیزیکی قرار دارد. 

وی افزود: بسیاری از این طرح‌ها با ایجاد انگیزه کار و تلاش در کنار خانه‌دار شدن متقاضیان به عنوان پیشران توسعه صنعت ساختمان در کشور قلمداد می‌شود.

فلاحی اضافه کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از ابتدای دولت سیزدهم بخشی از تعهدات ۴ میلیون واحدی نهضت ملی را بر عهده گرفت که تاکنون موفق شده بیش از ۸۰۱ هزار واحد را وارد فرایند ساخت کند و از این تعداد نیز بیش از ۲۹۷ هزار واحد را تکمیل کرده و تحویل متقاضیان داده است.

پایان خبر گزارشگر آی تی 

‌ساخت بیش از ۸۰۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی شده است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "‌ساخت بیش از ۸۰۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی شده است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "‌ساخت بیش از ۸۰۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی شده است"، کلیک کنید.