سامان قدوس از قطر متنفر است!

سامان قدوس از قطر متنفر است!

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی؛ این یک ماجرای غم انگیز است؛ تاوان سنگینی که برگزاری یک تورنمنت ملی در میانه مسابقات باشگاهی به بازیکنان تحمیل می کند. داریم از سامان قدوس صحبت می کنیم؛ بازیکن ایرانی برنتفورد که پیش از جام ملت های آسیا به بازیکن ثابت و اثرگذار این تیم تبدیل شده بود اما غیبت بیش از یک ماهه اش در تمرینات برنتفورد، به کلی وضعیت او را تغییر داد.

به نقل از ورزش سه آمار می گوید قدوس تا پیش از جام ملت ها 693دقیقه در لیگ برتر برای برنتفورد بازی کرده بود. ازقضا خیز اصلی او درست در آستانه جام ملت ها اتفاق افتاد. این بازیکن در 7مسابقه منتهی به جام ملت ها فیکس شد و در 5دیدار پایانی حتی یک دقیقه هم از زمین بیرون نیامد. پس از جام ملت ها اما شرایط به کلی تغییر کرد. از آن زمان تاکنون برنتفورد 13بازی برگزار کرده که قدوس در 9تای آنها به طور کامل نیمکت نشین بوده و در 4دیدار دیگر هم مجموعا 10دقیقه مورد استفاده قرار گرفته است.

قدوس در هیچ یک از 5مسابقه آخر برنتفورد به عنوان بازیکن تعویضی هم به زمین نیامده تا روشن شود به طور کامل از اندیشه های فنی مربیان کنار گذاشته شده است. به نظر می رسد در دوران غیبت او، کادرفنی نسخه بازی بدون سامان را پیدا کرده و از آن راضی است.

257 251

سامان قدوس از قطر متنفر است!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سامان قدوس از قطر متنفر است!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سامان قدوس از قطر متنفر است!"، کلیک کنید.