سد مقاومتی طلا شکست/ قیمت جدید طلا 21 اردیبهشت 1403

سد مقاومتی طلا شکست/ قیمت جدید طلا 21 اردیبهشت 1403

به گزارش خبرگزاری گزارشگر آی تی، براساس گزارش رویترز، قیمت طلا به دنبال انتشار اطلاعات اقتصادی جدید آمریکا که احتمال کاهش نرخ بهره فدرال رزرو را بالا برده، در آستانه بهترین عملکرد هفتگی از پنجم آوریل قرار دارد.

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.30 درصد افزایش به 2353 دلار و 48 سنت رسید. قیمت معاملات آتی طلا در بازار کامکس نیویورک هم با یک افزایش 0.87 درصدی به 2360 دلار و 70 سنت رسیده است.

اطلاعات اقتصادی آمریکا در روز پنجشنبه نشان داد تعداد آمریکایی هایی که درخواست مزایای بیکاری را پر کرده اند بیش از حد انتظار در هفته گذشته افزایش داشته است.

تاجران انتظار دارند فدرال رزرو روند کاهش نرخ بهره را در ماه سپتامبر آغاز کند. پایین آمدن نرخ بهره هزینه نگهداری طلا به عنوان یک سرمایه غیر سودده را کاهش داده و تمایل برای خرید آن را افزایش می دهد.
اطلاعات تورم آمریکا می تواند تعیین کننده سیاست پولی آمریکا باشد. اگر تورم روند نزولی داشته باشد به نفع طلا خواهد بود.

اطلاعات مربوط به شاخص قیمت تولیدکننده و مصرف کننده در آمریکا هفته آینده منتشر خواهد شد.
مری دالی رییس فدرال رزرو سانفرانسیسکو در روز گذشته گفت بی ثباتی قابل توجهی در مورد روند تورم در ماه های آینده وجود دارد.

از طرف دیگر، یکی از مقامات ارشد رژیم صهیونیستی اعلام کرده آخرین دور مذاکرات غیر مستقیم در قاهره برای توقف جنگ در غزه بدون هیچ نتیجه ای پایان یافته و این رژیم به عملیات خود در رفح ادامه خواهد داد.

در میان سایر فلزات گرانبها، قیمت نقره با 0.95 درصد افزایش به 28 دلار و 64 سنت رسید و پلاتین با یک افزایش 0.7 درصدی 986 دلار و 12 سنت معامله می شود.

223325

سد مقاومتی طلا شکست/ قیمت جدید طلا 21 اردیبهشت 1403

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سد مقاومتی طلا شکست/ قیمت جدید طلا 21 اردیبهشت 1403" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سد مقاومتی طلا شکست/ قیمت جدید طلا 21 اردیبهشت 1403"، کلیک کنید.