سردار تنگسیری: در عرصه عملیات دریایی بالاتر از تصور دشمن آماده هستیم

سردار تنگسیری: در عرصه عملیات دریایی بالاتر از تصور دشمن آماده هستیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در عرصه های موشکی، پهپادی، شناورهای رزمی دفاعی، الکترونیک، زیر سطحی و موشک های با برد و دقت بالا که در تصور دشمن نمی گنجند آماده مقابله با تهدیدات دشمن هستیم.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری گزارشگر آی تی، سردار پاسدار علیرضا تنگسیری ظهر امروز چهارشنبه مراسم سی و هشتمین سالگرد عملیات والفجر هشت در یادمان شهدای گمنام این عملیات بیان کرد: با تاکید رهبر معظم انقلاب نیروهای مسلح در اوج آمادگی دفاعی هستند.

وی افزود: نیروهای مسلح ضمن حفظ آمادگی دفاعی خود، توان رزمی خود را روز به روز افزایش می دهند و آمادگی کامل در برابر تهدیدهای دشمن را دارند.

سردار تنگسیری گفت: در عرصه های موشکی، پهپادی، شناورهای رزمی دفاعی، الکترونیک، زیرسطحی و موشک های با برد و دقت بالا که در تصور دشمن نمی گنجند آماده مقابله با تهدیدات دشمن هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلامی در هشت سال دفاع مقدس به خصوص عملیات غرورآفرین والفجر هشت اظهار کرد: رزمندگان اسلام برای حفظ ناموس کشور در برابر دشمن جنگیدند و از رودخانه مواج اروند عبور کردند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: رزمندگان اسلام با ایمان به خدا از رودخانه عبور و برای حفظ ایران اسلامی و انقلاب سختی ها را تحمل کردند.

وی گفت: عملیات والفجر هشت با استفاده از اصل غافلگیری انجام و با تصرف شهر فاو به عنوان دومین شهر مهم عراق بر 2 آبراه خور عبدالله و اروند مسلط شدیم.

سردار تنگسیری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش آفرینی عشایر به ویژه لنجداران آبادان، اروندکنار، مینوشهر و خرمشهر در روزهای ابتدایی جنگ تحمیلی و عملیات ثامن الایمه و والفجر هشت گفت: از قایق و لنج های مردم برای انتقال مهمات و تجهیزات جنگی استفاده شد و امروز نیز نقش لنج داران در بسیج دریایی قابل تحسین است.

سردار تنگسیری: در عرصه عملیات دریایی بالاتر از تصور دشمن آماده هستیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سردار تنگسیری: در عرصه عملیات دریایی بالاتر از تصور دشمن آماده هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سردار تنگسیری: در عرصه عملیات دریایی بالاتر از تصور دشمن آماده هستیم"، کلیک کنید.