سرنوشت شروری که در مهرآباد قمه کشی کرد

سرنوشت شروری که در مهرآباد قمه کشی کرد

به گزارش گزارشگر آی تی؛سرهنگ علی قاسم پور در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام قدرت نمایی یکی از اراذل و اوباش در محله مهرآباد جنوبی که اقدام به قمه کشی و بر هم زدن نظم عمومی کرده بود، ماموران در محل حاضر شده و اقدامات برای دستگیری این فرد در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.

گزارشگر آی تی در خبری نوشت:وی با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را مورد شناسایی قرار دادند، گفت: در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شد. پس از آن ماموران در محل حاضر شده و با اجرای یک عملیات منسجم پلیسی، این فرد شرور را با اجرای یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

قاسم پور با بیان اینکه متهم با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان و اهالی محل شده بود، افزود: متهم که پس از شرارت از محل متواری شده و مخفیگاه خود را نیز تغییر داده بود، تصور نمی کرد که از سوی پلیس دستگیر شود. او تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن به جرم خود مبنی بر قدرت نمایی با قمه و ایجاد رعب و وحشت اعتراف کرد و هدف از این اقدام را جلب توجه اعلام کرد.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه متهم دارای سابقه بوده و به اتهام درگیری دسته جمعی، تهدید و ورود به عنف و تخریب خودرو نیز تحت تعقیب پلیس قرار داشت، گفت: برای این فرد پرونده ای تشکیل شد و متهم به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات تکمیلی در خصوص پرونده این شرور سابقه دار از سوی ماموران پلیس در حال انجام است.

233217

سرنوشت شروری که در مهرآباد قمه کشی کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرنوشت شروری که در مهرآباد قمه کشی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرنوشت شروری که در مهرآباد قمه کشی کرد"، کلیک کنید.